BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 23.08.2021

JAK PRZECHOWYWAĆ BIELIZNĘ?

Organizacja szafy z ubraniami to wbrew pozorom jedno z najbardziej karkołomnych zadań, z jakimi możesz spotkać się w swoim mieszkaniu. Zwłaszcza jeśli początkowo zaniedbasz porządek w szufladach czy na półkach… Na szczęście istnieje kilka sposobów na uniknięcie chaosu w szafie. Docenisz je, gdy skończą się problemy z poszukiwaniem zagubionych bokserek oraz skarpetki do pary.

PORADNIK / 23.08.2021

JAK PRAĆ BIELIZNĘ?

Ręcznie czy w pralce? Z proszkiem czy płynem do prania? W jakiej temperaturze? Na te pytania warto sobie odpowiedzieć, jeśli chcesz, aby częste pranie bielizny nie zniszczyło jej i nie pozbawiło najistotniejszych właściwości. Oto praktyczny przewodnik prania bielizny!

PORADNIK / 23.08.2021

MĘŻCZYZNA W PODRÓŻY, CZYLI JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WYJAZD?

Bermudy, sportowy T-shirt, lekka bluza, bokserki, które w razie potrzeby zastąpią piżamę – minimalna ilość ubrań, ale maksimum możliwości stylizacji. Do wakacyjnej walizki należy zapakować bowiem jak najmniej elementów garderoby, wybierając te, które pozwolą stworzyć stylizację na każdą okazję.

PORADNIK / 13.07.2021

JAKI MATERIAŁ BIELIZNY WYBRAĆ?

Nie wszyscy mężczyźni zwracają należytą uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest bielizna, którą noszą na co dzień. To błąd! Źle dobrana bielizna może na dłuższą metę być przyczyną problemów zdrowotnych, a także nieprzyjemnych otarć czy odparzeń. Nie chodzi tu tylko o zbyt mały rozmiar lub uciskający krój, ale także o nieodpowiedni materiał. Idealny materiał na bieliznę jest przewiewny, oddychający i delikatny dla skóry. Wraz z projektantami Atlantic sprawdzamy, z jakich materiałów wybierać bieliznę!

PORADNIK / 13.07.2021

BIELIZNA NA TRENING - JAKĄ WYBRAĆ

Sport stał się ważnym elementem w życiu Polaków. Do treningu na siłowni czy rowerze warto jednak odpowiednio się przygotować. I nie jest tu mowa wyłącznie o stroju czy butach, ale także bieliźnie treningowej. Od niej bowiem w dużej mierze zależy, czy będziesz czuł się komfortowo. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając bieliznę na siłownię i nie tylko.

PORADNIK / 13.07.2021

PRZEGLĄD KAPIELÓWEK MĘSKIECH - JAKI STRÓJ WYBRAĆ NA BASEN

Jakie kąpielówki na basen, a jakie na plażę? Wbrew pozorom wybór nie jest oczywisty i zależy od wielu czynników. Slipy sprawdzą się w przypadku panów nastawionych na pływanie, szorty lub bokserki będą idealne dla mężczyzn preferujących sporty wodne bądź siatkówkę plażową. Zobacz, o czym jeszcze musisz pamiętać, wybierając strój kąpielowy!

PORADNIK / 13.07.2021

SLIPY, STRINGI CZY BOKSERKI? PRZEWODNIK PO KROJACH BIELIZNY MĘSKIEJ

Jak dobrać krój bielizny męskiej? Każdy ma oczywiście swój ulubiony typ, w którym czuje się najwygodniej i nosi go najchętniej. Czasem jednak może on nie zdać egzaminu z różnych powodów. Czy potrzebujemy innej bielizny na siłownię, a innej na co dzień? W czym w ogóle można wybierać? Eksperci Atlanic przedstawiają przewodnik po krojach bielizny męskiej!

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo