NOWOŚCI KOLEKCJI SS24 ➔ bielizna, piżamy |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

Jesienią i zimą, kalesony to jeden z najbardziej przydatnych elementów bielizny. Dlaczego?
Po pierwsze, gwarantują ciepło, co o tej porze roku jest bezcenne. Po drugie, zapewniają wysoki komfort. Wreszcie, po trzecie, kalesony są praktyczne i wielozadaniowe. Sprawdzają się tak samo podczas błogiego lenistwa, jak i w czasie aktywności sportowej.

Z jakich materiałów produkujemy kalesony?

Nasze kalesony wykonujemy z dzianiny cotton stretch, która jest połączeniem miłej i przyjemnej w dotyku bawełny oraz rozciągliwego elastanu. Dzianina jest wytrzymała w użytkowaniu i perfekcyjnie dostosowuje się do ciała. Cotton stretch zapewnia także niezwykłą wygodę w trakcie noszenia i stuprocentową swobodę ruchów.

O czym warto pamiętać przy zakupie kalesonów z naszej oferty

Po pierwsze, jak dobrać właściwy rozmiar. Nasze kalesony dostępne są w rozmiarach od S do XXL, co oznacza, że w ofercie jest pięć rozmiarów bielizny. Zmierz się dokładnie w pasie i biodrach. To bardzo ważne, abyś wybrał właściwy rozmiar bielizny. Tylko wtedy zagwarantujesz sobie najwyższy poziom komfortu.
Po drugie, miej na uwadze, że nasze kalesony wykończone są w talii niecisnącą ciała, bardzo miękką gumą wewnętrzną, która także perfekcyjnie dopasowuje się i przylega do ciała - jeśli więc nasza guma ciśnie to znaczy, że wybrałeś zbyt mały rozmiar kalesonów, zaś jeśli przesuwa się po ciele oznacza to, że kalesony są zbyt duże.
Po trzecie, dla twojej wygody, nogawki kalesonów wykończone są ściągaczami, dzięki czemu bielizna nie podwija się i nie roluje.

Kalesony Atlantic

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo