DO -40% NA CYBER WEEK >>   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

Interesującą propozycją w świecie bielizny męskiej są slipy mini. To model dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją się eksponować swojego ciała. Jeśli szukasz czegoś nowoczesnego, to slipy mini z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Model wysoko podkrojony wokół ud, z niską talię, wykończony ledwie wyczuwalną gumą tunelową. Są to slipki wykonane z miękkiej w dotyku bawełny połączonej z elastanem. Dzianina ta jest niezwykle wytrzymała, a przede wszystkim odporna na wysokie temperatury oraz mechaniczne działanie. Dodatkowo zdolność wchłaniania wody sprawia, że materiał zapobiega poceniu się, co jest również niezwykle istotne. 

Bielizna męska dla wymagających

Slipy męskie mini Atlantic są idealnie dopasowane do sylwetki mężczyzny. Są to majtki wąskie po bokach i bardzo wysoko podkrojone na udach. Polecane są przede wszystkim do spodni z obniżoną talią.

Ważnym elementem slipów męskich mini jest nieuciskająca guma tunelowa. Bielizna wykończona gumą tunelową jest niezwykle komfortowym i przyjaznym dla ciała wykończeniem bielizny. Świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach – nie uciska i trzyma bieliznę na miejscu. Jest doskonałym wyborem dla alergików, ponieważ zapewnia ciału kontakt wyłącznie z naturalną bawełną

Slipy męskie Atlantic to gwarancja maksymalnego komfortu i miękkości, które osiąga się dzięki nowoczesnej technologii. Dzięki takim zabiegom jak SILICON wash, który zapewnia długotrwałą miękkość oraz elastyczność, możesz długo cieszyć się swoją ulubioną bielizną.

Bielizna męska Atlantic

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* mały
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 13
Opis  
Zdjęcie*  

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo