ATLANTIC BAWEłNA

Bawełna jest materiałem miękkim, przyjemnym w dotyku, a jednocześnie wytrzymałym, odpornym na rozciąganie i wysokie temperatury. Długa lista zalet sprawia, że bawełna doskonale nadaje się jako materiał na bieliznę. Wiemy o tym w Atlantic, dlatego tak chętnie wykorzystujemy jej właściwości w naszych produktach.

Bielizna męska z bawełny

Wyjątkowe właściwości bawełny wykorzystujemy w wielu krojach męskiej bielizny. Zaliczamy do nich między innymi:

W każdym z produktów, wykorzystanie bawełny zapewnia duży komfort noszenia. To, jak ostatecznie będzie się ona zachowywać, zależy od typu bawełny. W Atlantic wyróżniamy ich dwa:

  • Bawełna 100% (soft cotton) – stuprocentowa bawełna poddana jest procesowi „czesania”. Taki materiał jest miękki w dotyku, a jednocześnie wytrzymały na wilgoć i rozciąganie, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości po praniu. Dodatkowo soft cotton zapewnia antybakteryjną ochronę dla twojej skóry.
  • Bawełna z dodatkiem elastanu (cotton stretch) – ten rodzaj materiału określamy jako bawełna +. W procesie produkcji wzbogacona jest o elastan. Takie połączenie zapewnia niezwykłą wygodę, a przy tym sam materiał utrzymuje delikatność i miękkość.

Wyjątkowa bielizna dla mężczyzn

Bawełna określana jest jako królowa dzianin. Wykonana z niej bielizna jest miękka, przyjemna w dotyku i wytrzymała. Jest również bardzo komfortowa. Ze względu na swoje właściwości zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała mężczyzny. Tworzy drugą skórę, która nie krępuje ruchów.

Bawełniana bielizna może służyć bardzo długo. Materiał ten jest odporny na wpływ wilgoci i wysokich temperatur, więc może być prany w pralce, a następnie prasowany.

Nie może więc dziwić, że tak wielu mężczyzn decyduje się na wybór męskiej bielizny bawełnianej Atlantic. Nie tylko zachwyca ona swoim wyglądem, ale również wytrzymałością. Dodatkowo, bawełna nie uczula. Wykonane z niej produkty są więc doskonałym wyborem dla alergików.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

products
Sklep internetowy na Sellingo