NOWOŚCI KOLEKCJI SS24 ➔ bielizna, piżamy |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

Sexownie i zmysłowo. Sexy Minimalism to nasza najbardziej seksowna i zmysłowa, a więc skąpa w charakterze bielizna męska. Znajdziesz tutaj slipy mini i tangoJak odróżnić jedne od drugich?
Slipy mini odznaczają się niskim stanem. Są wąskie po bokach i bardzo wysoko podkrojone na udach. Wykończone są w pasie cienką, niewyczuwalną gumą tunelową.
Slipy tango również odznaczają się niskim stanem. Zamiast jednak gumy wewnętrznej (tzw. tunelowej) mają w talii delikatną gumę zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Slipy tango podobnie jak mini, mocno odsłaniają uda.
Seksowne i zmysłowe jockstrap charakteryzują się niezwykle skąpym krojem - ekstremalnie niska talia zaznaczona jest w nich miękką i nieuciskającą gumą (ozdobioną logo Atlantic), która stanowi jednocześnie boki bielizny. A teraz uwaga! bielizna w całości odkrywa pupę - pośladki zaznaczone są tu tylko gumowymi paskami.
Stringi męskie wyróżniają się bardzo skąpym fasonem. Przede wszystkim są niskie w talii i wąskie po bokach. I, co niezmiernie ważne, odkrywają męskie pośladki. Do tego wykończone są w pasie cienką oraz niewyczuwalną gumą tunelową. Slipy męskie typu stringi po prostu świetnie podkreślają męskie atrybuty, dlatego warto mieć je w swojej szafie.

I jeszcze kilka słów o gumach. 

Guma wewnętrzna (tunelowa), którą zastosowaliśmy w slipach mini jest niezwykle komfortowym i przyjaznym dla ciała wykończeniem bielizny. Świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach, nie uciska i trzyma bieliznę na miejscu. Jest doskonałym wyborem dla alergików, ponieważ zapewnia ciału kontakt tylko i wyłącznie z naturalną bawełną.

Guma zewnętrzna zastosowana w slipach tango, wykonana jest z mikrofibry. Jest elastyczna i zapewnia najwyższy komfort noszenia. Ma właściwości „oddychające” dzięki temu, że potrafi przewodzić wilgoć. Jest też niezwykle wytrzymała w użytkowaniu. 

Jockstrapy, stringi, tango i mini to bielizna dla mężczyzn, którzy świetnie czują się w swoim ciele. Dla tych, którzy wolą odsłaniać więcej niż mniej. Dla tych, którzy lubią ideę tzw. "sexy minimalism”, czyli seksownej (zmysłowej) prostoty.

Bielizna męska Atlantic
sexy minimalism

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 2
Opis

Kolekcja Sexy Minimalism to bielizna, która intensywnie oddziałuje na wszystkie zmysły. Zobacz stringi męskie, jockstrapy, slipy i bokserki magic pocket oraz slipy tango i mini.

Zdjęcie*

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo