DARMOWA DOSTAWA                                                                                                                                                                                            

Sexownie i zmysłowo. Sexy Minimalism to nasza najbardziej seksowna i zmysłowa, a więc skąpa w charakterze bielizna męska. Znajdziesz tutaj slipy mini i tangoJak odróżnić jedne od drugich? Slipy mini odznaczają się niskim stanem. Są wąskie po bokach i bardzo wysoko podkrojone na udach. Wykończone są w pasie cienką, niewyczuwalną gumą tunelową. Slipy tango również odznaczają się niskim stanem. Zamiast jednak gumy wewnętrznej (tzw. tunelowej) mają w talii delikatną gumę zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Slipy tango podobnie jak mini, mocno odsłaniają uda. 

I jeszcze kilka słów o gumach. 

Guma wewnętrzna (tunelowa), którą zastosowaliśmy w slipach mini jest niezwykle komfortowym i przyjaznym dla ciała wykończeniem bielizny. Świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach, nie uciska i trzyma bieliznę na miejscu. Jest doskonałym wyborem dla alergików, ponieważ zapewnia ciału kontakt tylko i wyłącznie z naturalną bawełną.

Guma zewnętrzna zastosowana w slipach tango, wykonana jest z mikrofibry. Jest elastyczna i zapewnia najwyższy komfort noszenia. Ma właściwości „oddychające” dzięki temu, że potrafi przewodzić wilgoć. Jest też niezwykle wytrzymała w użytkowaniu. 

Tango i mini to bielizna dla mężczyzn, którzy świetnie czują się w swoim ciele. Dla tych, którzy wolą odsłaniać więcej niż mniej. Dla tych, którzy lubią ideę tzw. "sexy minimalism”, czyli seksownej (zmysłowej) prostoty.

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo