ŚWIĄTECZNE RABATY -15% OFF

Materiał

Aby zapewnić najwyższą wygodę noszenia, do tworzenia piżam nasza marka sięga po wysokiej jakości, stuprocentową bawełnę. Dzianina odznacza się tym, jest przyjemna w dotyku, a przy tym niezwykle wytrzymała. Ponadto jest też odporna na wysokie temperatury i rozciąganie. Nasza bawełna ma zdolność wchłaniania wody, tym samym nie doprowadza do dyskomfortu, jakim jest pocenie się. Jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które cierpią na problemy skórne - różnego rodzaju alergie, a nawet atopowe zapalenie skóry. Na koniec, bawełna jest oddychającym (przewiewnym) materiałem, który daje poczucie jakby „drugiej skóry”. Nie krępuje ruchów i nie ciśnie, zamiast tego pozwala na pełną swobodę ruchów. 

Peach effect, czyli czym jest tzw. „skórka brzoskwini”.

Co wyróżnia nasze piżamy? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na koszulkę z krótkim czy długim rękawem, szorty czy długie spodnie, nasz sleepwear wyróżnia się tak zwanym „efektem brzoskwini” (peach effect). Co to oznacza? Oznacza to tyle, że bawełna pokryta jest maleńkimi, delikatnymi i puszystymi włoskami, które sprawiają, że w dotyku przypomina ona aksamitną skórkę brzoskwini, tym samym dzianina daje niesamowicie przyjemne doznania w dotyku. „Efekt brzoskwini” to innowacyjna technologia odzieżowa. 

Piżama dla komfortowego snu

Sen ma dla człowieka kolosalne znaczenie. W tym czasie organizm regeneruje się, stąd idealnie, jeśli sen jest niczym niezmącony i niezakłócony. Jeśli jest go za mało, albo jeśli jest zakłócony, przekłada się to na codzienne życie. Poddenerwowane, stresujące i zmęczone. Należy więc dokładać wszelkich starań, aby właściwie wypoczywać nocą. Z całą pewnością znaczenie ma tutaj ograniczanie stresów, ale też takie czynniki jak wygodna pościel, czy komfortowa piżama. To ważne, aby ta ostatnia nie uciskała, nie powodowała dyskomfortu i nie ograniczała ruchów. Aby świetnie dopasowywała się do ciała i stanowiła „drugą” skórę.

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo