BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 13.07.2021

JAKI MATERIAŁ BIELIZNY WYBRAĆ?

Nie wszyscy mężczyźni zwracają należytą uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest bielizna, którą noszą na co dzień. To błąd! Źle dobrana bielizna może na dłuższą metę być przyczyną problemów zdrowotnych, a także nieprzyjemnych otarć czy odparzeń. Nie chodzi tu tylko o zbyt mały rozmiar lub uciskający krój, ale także o nieodpowiedni materiał. Idealny materiał na bieliznę jest przewiewny, oddychający i delikatny dla skóry. Wraz z projektantami Atlantic sprawdzamy, z jakich materiałów wybierać bieliznę!

PORADNIK / 13.07.2021

BIELIZNA NA TRENING - JAKĄ WYBRAĆ

Sport stał się ważnym elementem w życiu Polaków. Do treningu na siłowni czy rowerze warto jednak odpowiednio się przygotować. I nie jest tu mowa wyłącznie o stroju czy butach, ale także bieliźnie treningowej. Od niej bowiem w dużej mierze zależy, czy będziesz czuł się komfortowo. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając bieliznę na siłownię i nie tylko.

PORADNIK / 13.07.2021

PRZEGLĄD KAPIELÓWEK MĘSKIECH - JAKI STRÓJ WYBRAĆ NA BASEN

Jakie kąpielówki na basen, a jakie na plażę? Wbrew pozorom wybór nie jest oczywisty i zależy od wielu czynników. Slipy sprawdzą się w przypadku panów nastawionych na pływanie, szorty lub bokserki będą idealne dla mężczyzn preferujących sporty wodne bądź siatkówkę plażową. Zobacz, o czym jeszcze musisz pamiętać, wybierając strój kąpielowy!

PORADNIK / 13.07.2021

SLIPY, STRINGI CZY BOKSERKI? PRZEWODNIK PO KROJACH BIELIZNY MĘSKIEJ

Jak dobrać krój bielizny męskiej? Każdy ma oczywiście swój ulubiony typ, w którym czuje się najwygodniej i nosi go najchętniej. Czasem jednak może on nie zdać egzaminu z różnych powodów. Czy potrzebujemy innej bielizny na siłownię, a innej na co dzień? W czym w ogóle można wybierać? Eksperci Atlanic przedstawiają przewodnik po krojach bielizny męskiej!

Nowa kolekcja Atlantic. PERFORMANCE Dla osiągania lepszych wyników.
LIFESTYLE / 21.06.2021

PERFORMANCE. DLA OSIĄGNIĘCIA LEPSZYCH WYNIKÓW.

Performance to nasza najnowsza linia, która właśnie trafiła do sprzedaży. Jeśli wartości, na które stawiasz przy wyborze bielizny to idealne dopasowanie i przyleganie do ciała, maksymalny poziom wygody oraz najwyższa jakość i sportowy charakter, Performance adresujemy właśnie do ciebie. 

 Poznaj nowy wymiar komfortu! kliknij tutaj

LIFESTYLE / 20.04.2021

BEACHWEAR, CZYLI KIERUNEK PLAŻA!

Kolekcja szortów kąpielowych Beachwear właśnie pojawiła się u nas w sprzedaży. Spodziewaj się najlepszej jakości i 100% komfortu: szybkoschnących tkanin, po które sięgnęliśmy do stworzenia kolekcji, dwóch długości nogawek (krótkiej i standardowej) oraz różnorodnej kolorystyki.

Kolekcję zobacz tutaj. 

 

LIFESTYLE / 08.03.2021

SOLID CZYLI SPORTOWY CHARAKTER W KOLORZE

Gdybyśmy zapytali mężczyzn o kluczowe cechy idealnej bielizny, w której można uprawiać sporty, oto co byśmy usłyszeli:
dopasowanie do ciała (idealnie jeśli bielizna jest „niewyczuwalna”, ale czy to możliwe?);
nieuciskająca i nieuwierająca talii guma (najlepiej szeroka, zewnętrzna);
wykonanie z przewiewnej dzianiny;
poziom komfortu, który sprawia, że można w niej zrobić wszystko;
wreszcie wytrzymałość. Nie chcemy przecież, żeby bielizna po jednym sezonie nadawała się tylko do wyrzucenia.

LIFESTYLE / 08.03.2021

IT'S VALENTINE'S DAY. AND IT'S PERFECT.

Na szczycie listy idealnych prezentów walentynkowych dla mężczyzny, bez wątpienia znajduje się bielizna o "miłosnym" charakterze, a więc - albo gładka, w czerwonym kolorze, albo wzorzysta np. pokryta rysunkowymi ustami, czy napisami LOVE. My stawiamy na te drugie. 

Zobacz kolekcję GIFTBOX tutaj

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

news
Sklep internetowy na Sellingo