BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 16.12.2021

SLIPY CZY BOKSERKI, A MOŻE STRINGI, CZYLI RZECZ O MĘSKICH PREFERENCJACH

Bielizna dla mężczyzny to nie „tylko” bielizna. Nie każdy bowiem mężczyzna czuje się swobodnie i komfortowo w przylegających do ciała bokserkach, i tak samo nie każdego można przekonać, żeby założył stringi. Ma to związek z osobistymi preferencjami. Jakie więc rodzaje bielizny polecamy dla konkretnych typów mężczyzn? Odpowiadamy na pytanie, bazując na własnych wieloletnich obserwacjach.

PORADNIK / 16.11.2021

BOKSERKI: LUŹNE CZY OBCISŁE?

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że bokserki to obecnie najbardziej ponadczasowy fason męskiej bielizny. Obok klasycznych bokserek z rozporkiem, dostępne są również modele o nieco nowocześniejszym kroju. Pozostaje pytanie: jakie bokserki wybrać?

W jakiej bieliźnie mężczyźni przychodzą na siłownię.
LIFESTYLE / 08.11.2021

W JAKIEJ BIELIŹNIE MĘŻCZYŹNI PRZYCHODZĄ NA SIŁOWNIĘ.

Myślisz, że to w jakiej bieliźnie pojawisz się na siłowni, nie ma żadnego znaczenia? Myślisz, że możesz założyć „cokolwiek”? Przeczytaj nasz pierwszy wywiad z Grzegorzem Redą, trenerem personalnym, który w fascynujący sposób opowiada o bieliźnie. I o tym, że ona ma znaczenie. W dodatku spore.

Jaką bieliznę kupić, jeśli masz wrażliwą skórę? Który materiał jest hipoalergiczny? Czy bawełna organiczna jest lepsza od zwykłej
PORADNIK / 18.10.2021

BIELIZNA DLA ALERGIKÓW, CZYLI 7 RZECZY, O KTÓRYCH MUSISZ PAMIĘTAĆ

Każdy, kto kiedykolwiek miał problem z alergią, atopowym zapaleniem skóry czy egzemą, doskonale wie, jak ważny jest materiał, z którego wykonana została odzież – którą ta osoba nosi, czy pościel, w której śpi. Tak samo ważna jest bielizna.

O czym powinieneś pamiętać, wybierając bieliznę dla skóry wrażliwej?

PORADNIK / 24.08.2021

W CZYM LUBIĄ SPAĆ MĘŻCZYŹNI

W piżamie, bokserkach czy nago? Jak i w czym lubią spać panowie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zestawu do snu? Dowiedz się, w jaki sposób zapewnić sobie maksimum komfortu podczas nocnego wypoczynku!

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

news
Sklep internetowy na Sellingo