DO -40% NA CYBER WEEK >>   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

LIFESTYLE / 22.09.2023

LATTE, CZY ESPRESSO?

Płynnie nawiązując do tematu naszego ostatniego wpisu na blogu - tematu kolorów. Chcemy przybliżyć Wam nasze jesiennie nowości. Dokładnie kilka nowych modeli, których barwy i odcienie idealnie nawiązują do różnych rodzajów kawy. Czyli koloru tego sezonu.

PORADNIK / 26.05.2023

CO MÓWI O TOBIE KOLOR BIELIZNY?

Myślisz, że to jaki wybierasz kolor bielizny nie ma znaczenia? Uważasz, że jest to tylko kwestia twojej osobistej preferencji i tyle? Zastanawiasz się czy jest coś takiego jak „najlepszy kolor bielizny”? Dziś skupiamy się na kolorach.

LIFESTYLE / 01.03.2023

SEZON SEXOWNEJ BIELIZNY

„Pokaż ciało!”, czyli wiosną stawiamy na zmysłowe i skąpe kroje męskiej bielizny. W kolekcji znajdziesz majtki typu jockstrap, tango, mini i magic pocket oraz stringi.

LIFESTYLE / 26.01.2023

MAGIC POCKET. NOWY KRÓJ I NOWE KOLORY!

Powitaj wiosenny sezon w bokserkach i uwaga, uwaga!… slipach Magic Pocket. Poznaj naszą najnowszą kolekcję. Bielizna posiada koszyk, w którym znajduje się magiczna kieszonka (Magic Pocket), która odpowiada za efekt uniesienia, a tym samym powiększenia przyrodzenia.

PORADNIK / 04.01.2023

NOWOROCZNA LISTA ŻYCZEŃ

Kiedy w atlanticowym teamie zaczęliśmy przygotowywać listę naszych priorytetów w kwestii bielizny męskiej w 2023 roku myśleliśmy, że trudno będzie nam stworzyć takową wspólnie. Jak się jednak okazało, byliśmy i jesteśmy zgodni.

10% rabatu na pierwsze zakupy

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo