DO -40% NA CYBER WEEK >>   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 26.05.2023

CO MÓWI O TOBIE KOLOR BIELIZNY?

Myślisz, że to jaki wybierasz kolor bielizny nie ma znaczenia? Uważasz, że jest to tylko kwestia twojej osobistej preferencji i tyle? Zastanawiasz się czy jest coś takiego jak „najlepszy kolor bielizny”? Dziś skupiamy się na kolorach.

PORADNIK / 04.01.2023

NOWOROCZNA LISTA ŻYCZEŃ

Kiedy w atlanticowym teamie zaczęliśmy przygotowywać listę naszych priorytetów w kwestii bielizny męskiej w 2023 roku myśleliśmy, że trudno będzie nam stworzyć takową wspólnie. Jak się jednak okazało, byliśmy i jesteśmy zgodni.

PORADNIK / 07.04.2022

BESTSELLERY, ZA CO JE KOCHAMY?

Jesteście ciekawi jakie produkty znajdują się na liście naszych atlantic’owych bestsellerów? Dziś piszemy o pięciu z nich. Dowiedzcie się za co kochają je ci, którzy decydują się na ich zakup i za co kochamy je my.

 

PORADNIK / 15.03.2022

FAKTY, MITY I ABSURDY O MĘSKIEJ BIELIŹNIE.

Czy prawdą jest, że mężczyźni noszą swoje atrybuty w jednej nogawce? Czy bawełniana bielizna jest najlepsza? Co rozumiemy przez „sztuczną” bieliznę? Czy majtki należy zmieniać codziennie? Pytamy, a Grzegorz Reda - trener personalny i trener Crossfit Level 2, odpowiada.

PORADNIK / 22.12.2021

O RANDKOWEJ BIELIZNIE BEZ TAJEMNIC

W męskim świecie o damskiej bieliźnie mówi się sporo. Powszechnie wiadomo co działa, co nie działa, co jest sexi, co nie jest. Trochę to też jest tak, że „sexi” jest to, co mężczyzna mówi, że jest „sexi”.

 

 

 

10% rabatu na pierwsze zakupy

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo