BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 04.01.2023

NOWOROCZNA LISTA ŻYCZEŃ

Kiedy w atlanticowym teamie zaczęliśmy przygotowywać listę naszych priorytetów w kwestii bielizny męskiej w 2023 roku myśleliśmy, że trudno będzie nam stworzyć takową wspólnie. Jak się jednak okazało, byliśmy i jesteśmy zgodni.

PORADNIK / 07.04.2022

BESTSELLERY, ZA CO JE KOCHAMY?

Jesteście ciekawi jakie produkty znajdują się na liście naszych atlantic’owych bestsellerów? Dziś piszemy o pięciu z nich. Dowiedzcie się za co kochają je ci, którzy decydują się na ich zakup i za co kochamy je my.

 

PORADNIK / 15.03.2022

FAKTY, MITY I ABSURDY O MĘSKIEJ BIELIŹNIE.

Czy prawdą jest, że mężczyźni noszą swoje atrybuty w jednej nogawce? Czy bawełniana bielizna jest najlepsza? Co rozumiemy przez „sztuczną” bieliznę? Czy majtki należy zmieniać codziennie? Pytamy, a Grzegorz Reda - trener personalny i trener Crossfit Level 2, odpowiada.

PORADNIK / 22.12.2021

O RANDKOWEJ BIELIZNIE BEZ TAJEMNIC

W męskim świecie o damskiej bieliźnie mówi się sporo. Powszechnie wiadomo co działa, co nie działa, co jest sexi, co nie jest. Trochę to też jest tak, że „sexi” jest to, co mężczyzna mówi, że jest „sexi”.

 

 

 

PORADNIK / 16.12.2021

SLIPY CZY BOKSERKI, A MOŻE STRINGI, CZYLI RZECZ O MĘSKICH PREFERENCJACH

Bielizna dla mężczyzny to nie „tylko” bielizna dla mężczyzny. Nie każdy bowiem mężczyzna czuje się swobodnie i komfortowo w przylegających do ciała bokserkach, i tak samo nie każdego można przekonać, żeby założył stringi. Ma to związek z osobistymi preferencjami. Jakie więc rodzaje bielizny polecamy dla konkretnych typów mężczyzn? Odpowiadamy na pytanie, bazując na własnych wieloletnich obserwacjach.

10% zniżki na pierwsze zakupy

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo