BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

PORADNIK / 24.08.2021

W CZYM LUBIĄ SPAĆ MĘŻCZYŹNI

W piżamie, bokserkach czy nago? Jak i w czym lubią spać panowie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego zestawu do snu? Dowiedz się, w jaki sposób zapewnić sobie maksimum komfortu podczas nocnego wypoczynku!

PORADNIK / 24.08.2021

MODA UNISEX BEZ PODZIAŁÓW NA DAMSKIE I MĘSKIE

Unisex to styl ubierania, który od lat podbija świat mody. Czy jest dążeniem do wyzwolenia od stereotypów i konserwatywnych zachowań, czy może wyłącznie kolejnym chwytem marketingowym, który ma na celu zwiększyć sprzedaż ubrań?

PORADNIK / 23.08.2021

JAK PRZECHOWYWAĆ BIELIZNĘ?

Organizacja szafy z ubraniami to wbrew pozorom jedno z najbardziej karkołomnych zadań, z jakimi możesz spotkać się w swoim mieszkaniu. Zwłaszcza jeśli początkowo zaniedbasz porządek w szufladach czy na półkach… Na szczęście istnieje kilka sposobów na uniknięcie chaosu w szafie. Docenisz je, gdy skończą się problemy z poszukiwaniem zagubionych bokserek oraz skarpetki do pary.

PORADNIK / 23.08.2021

JAK PRAĆ BIELIZNĘ?

Ręcznie czy w pralce? Z proszkiem czy płynem do prania? W jakiej temperaturze? Na te pytania warto sobie odpowiedzieć, jeśli chcesz, aby częste pranie bielizny nie zniszczyło jej i nie pozbawiło najistotniejszych właściwości. Oto praktyczny przewodnik prania bielizny!

PORADNIK / 23.08.2021

MĘŻCZYZNA W PODRÓŻY, CZYLI JAK SPAKOWAĆ SIĘ NA WYJAZD?

Bermudy, sportowy T-shirt, lekka bluza, bokserki, które w razie potrzeby zastąpią piżamę – minimalna ilość ubrań, ale maksimum możliwości stylizacji. Do wakacyjnej walizki należy zapakować bowiem jak najmniej elementów garderoby, wybierając te, które pozwolą stworzyć stylizację na każdą okazję.

PORADNIK / 13.07.2021

JAKI MATERIAŁ BIELIZNY WYBRAĆ?

Nie wszyscy mężczyźni zwracają należytą uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest bielizna, którą noszą na co dzień. To błąd! Źle dobrana bielizna może na dłuższą metę być przyczyną problemów zdrowotnych, a także nieprzyjemnych otarć czy odparzeń. Nie chodzi tu tylko o zbyt mały rozmiar lub uciskający krój, ale także o nieodpowiedni materiał. Idealny materiał na bieliznę jest przewiewny, oddychający i delikatny dla skóry. Wraz z projektantami Atlantic sprawdzamy, z jakich materiałów wybierać bieliznę!

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

news
Sklep internetowy na Sellingo