Figi Classic, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

Czym odznaczają się majtki damskie, o których w Atlantic mówimy „classic”? Figi Classic, to mocno zabudowana bielizna, która ma wysoki stan zachodzący na brzuch oraz szerokie boki. Figi polecamy kobietom, które w podejściu do bielizny kierują się zasadą, że lepiej odkrywać mniej niż więcej. Majtki świetnie dopasowują się do ciała i gwarantują najwyższy poziom wygody i komfortu.  

Jakie są mocne strony naszych majtek Classic? 

  • Po pierwsze, wspomniane idealne dopasowanie do ciała. Wpływ na to ma krój bielizny oraz dzianina, po którą sięgamy do jej wykonania, czyli bawełna i modal, o których piszemy w dalszej części. 
  • Po drugie majtki typu Classic mają uniwersalny i ponadczasowy krój, dzięki czemu sprawdzają się przy każdym rodzaju sylwetki. Sprawdzają się też do różnego rodzaju stylizacji. 
  • Po trzecie, majtki doskonałe sprawdzają się podczas wykonywania różnych aktywności fizycznych. 
  • Po czwarte, bielizna gwarantuje maksymalny komfort, o czym już wspominaliśmy. Sprawdzające się w każdej sytuacji majtki zapewniają wygodę na najwyższym poziomie. Bielizna nie wbija się w ciało i nie uciska go. 
  • Po piąte, majtki wykonane są z delikatnych i przewiewnych dzianin mających zdolność pochłaniania wilgoci, tym samym nie wywołują żadnych reakcji alergicznych ciała.
  • Po szóste, majtki Classic występują w czterech podstawowych kolorach: białym, szarym, beżowym i czarnym. Są więc idealną bazą każdej stylizacji. 

Z czego wykonujemy nasze majtki typu Classic? 

Tak jak wspomnieliśmy, majtki wykonujemy z modalu i bawełny. Pierwszy jest niezwykle przyjemną w dotyku i niesamowicie dopasowującą się do ciała dzianiną. Modal jest też przyjazny dla skóry i przewiewny. Nie bez znaczenia jest też fakt, który z pewnością zrobi wrażenie na dbających o środowisko - do produkcji modalu zużywa się znacznie mniej wody niż do wytwarzania innych dzianin. Na koniec - modal wyróżnia się charakterystycznym, atłasowym połyskiem. 

Co do bawełny, jest ona dzianiną miłą w dotyku, wytrzymałą i odporną na wysokie temperatury oraz rozciąganie. Poprzez zdolność wchłaniania wody, nie doprowadza do pocenia się. W związku z tym, że nie uczula jest też idealnym wyborem dla alergików. 

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo