-15% z kodem MID15 na wszystkie produkty nieprzecenione   |   darmowa dostawa od 149 zł

Wymagający mężczyźni szukają wyjątkowych produktów. Do takich zalicza się bielizna męska wykonana z bawełny Pima. To najdelikatniejsza, a zarazem najmocniejsza odmiana bawełny na świecie. W Atlantic wykorzystujemy ją do produkcji męskiej bielizny premium. Dowiedz się więcej o materiałach wykorzystanych przy produkcji bielizny Atlantic.

Najlepsza bawełna na świecie

Najlepsza bawełna na świecie – tak przez wielu określana jest organiczna bawełna Pima. Nazwana tak została na cześć plemiona Indian amerykańskich, którzy jako pierwsi ją uprawiali. Dzisiaj plantacje tej bawełny znajdują się już nie tylko w Ameryce Południowej, ale również w Australii i Peru.

Swoją popularność bawełna Pima zawdzięcza nieprzeciętnym właściwościom. Jej włókna są grubsze i dłuższe, niż w przypadku zwykłej bawełny, dzięki czemu jest ona bardziej wytrzymała. Między innymi dlatego, doskonale sprawdza się do produkcji bielizny męskiej.

Wykonane z niej produkty są miękkie i przyjemne w dotyku. Dłużej utrzymują również swój kolor, ponieważ bawełna Pima doskonale wchłania wilgoć, zachowując przy tym swoją barwę.

Co ważne, bielizna wykonana z bawełny Pima zaliczana jest do kategorii Eko. Wynika to z faktu, że podczas jej produkcji, nie wykorzystuje się środków chemicznych. W rzeczywistości jest więc ona mniej szkodliwa dla środowiska niż inne typy bawełny.

Bielizna męska z bawełny Pima

W Atlantic oferujemy całą gamę produktów wykonanych z bawełny Pima. Przede wszystkim są to męskie slipy oraz bokserki męskie. Zwrócić uwagę na nie powinni mężczyźni o wrażliwej skórze. Bawełna Pima nie powoduje alergii, a jednocześnie jest bardzo przyjemna w dotyku.

W Atlantic dużo uwagi przykładamy również do procesów wykończeniowych bielizny i najdrobniejszych detali. To dzięki nim, bielizna Atlantic wykonana z bawełny Pima nie mechaci się, nie kurczy i można ją nosić przez długi czas.

Między innymi dlatego, mężczyźni tak chętnie wybierają bieliznę z naszej oferty. To dzięki ich lojalności klientów jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji bielizny męskiej w Polsce.

Bielizna męska Atlantic
bielizna bawełniana pima

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 2
Opis Bawełna Pima jest niezwykle miękka w dotyku. Powstaje bez użycia substancji chemicznych. Uznawana za najlepszej jakości bawełnę na świecie.
Zdjęcie*  

 

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 6
Opis  
Zdjęcie*  

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo