-15% z kodem MID15 na wszystkie produkty nieprzecenione   |   darmowa dostawa od 149 zł

Magic Pocket to kolekcja, w skład której wchodzą bokserki o sportowym charakterze. Mają one nisko zaznaczoną talię oraz krótkie nogawki. To, co wyróżnia kolekcję to koszyk, który daje efekt uniesienia, a tym samym powiększenia przyrodzenia. Dzieje się tak za sprawą specjalnej kieszonki (tzw. magic pocket, czyli w dosłownym tłumaczeniu magicznej kieszonki), która umieszczona jest wewnątrz bielizny

Magic Pocket to jedna z naszych najbardziej popularnych kolekcji męskiej bielizny. Skąd jej sukces? Poniżej przedstawiamy pięć kluczowych jej cech. 

Wspomniany efekt uniesienia i powiększenia przyrodzenia. Bezapelacyjnie działa, stąd bezapelacyjnie jest to argument numer 1. 

Idealne dopasowanie do sylwetki. Za sprawą profilujących szwów oraz wykonania z najwyższej jakości dzianiny bokserki perfekcyjnie dopasowują się do ciała i do niego przylegają. 

Sportowy charakter. Jasna sprawa, lubimy kiedy w bieliźnie komfortowo prowadzi się nie tylko mało aktywny tryb życia, ale też można mierzyć się z wyzwaniami np. na siłowni. 

Komfort. bokserki Magic Pocket w zasadzie gwarantują maksymalny jego wymiar. Nie ma tu mowy o żadnym uciskaniu ciała, wbijaniu się w nie, a tym samym o jakiejkolwiek niewygodzie w noszeniu. 

Bokserki wykonane są z najwyższej jakości dzianiny, która jest połączeniem miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny oraz delikatnego i rozciągliwego elastanu.

Przygotuj się na doznania, których jeszcze nie znasz i rozpocznij „magiczną” przygodę z Magic Pocket. 

Bielizna męska Atlantic
magic pocket

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 7
Opis

Slipy i bokserki Magic Pocket to nasz bestseller. Magiczna kieszonka wewnątrz bielizny unosi i powiększa przyrodzenie. Spodziewaj się wyjątkowego efektu, który z całą pewnością przypadnie Ci do gustu!

Zdjęcie*

 

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 2
Opis  
Zdjęcie*

 

* - wymagane

Rozmiar bannera* mały
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 22
Opis  
Zdjęcie*  

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo