DO -40% NA CYBER WEEK >>   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

Touch me. Touch me now by MMC Studio x Atlantic.
Touch me, touch me, I want to feel your body. Your heart beat next to mine. Touch me, touch me now śpiewała w latach 80. wyzwolona Samantha Fox. Niemal 40 lat później przebój artystki stanowi tło do kapsułowej kolekcji Atlantic, powstałej we współpracy z duetem MMC Studio. Ów tło zaś stanowi dlatego, że ciało w bieliźnie i ubraniach z kolekcji - ba! samą bieliznę i ubrania w takim samym stopniu - bardzo chce się dotykać. Po pierwsze dlatego, że jest niezwykle miękko - to za sprawą wyjątkowo przyjemnych dzianin, po które sięgnęliśmy. Po drugie dlatego, że jest seksownie i zmysłowo, a przy tym ponadczasowo i bardzo męsko.

W kolekcji MMC Studio x Atlantic znajduje się jedenaście projektów. Są tutaj slipy i bokserki w trzech wydaniach kolorystycznych, luźne spodnie i oversize’owe t-shirty oraz obszerny szlafrok ze sporych rozmiarów kapturem. Uwagę zwracają detale - szerokie gumy w talii z logo MMC Studio i Atlantic, hasła Touch Me. Touch me now oraz kontrastowo stębnowane szwy.

Jak mówi Joanna Zielonka, projektantka marki Atlantic.
Dla nas wybór MMC Studio był w zasadzie bardzo prosty. Z Iloną Majer i Rafałem Michalakiem studiowaliśmy razem w Łodzi na Akademii Sztuk PIęknych. Jesteśmy w firmie fanami estetyki duetu. Od samego początku nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że Ilona i Rafał stworzą fantastyczną kolekcję o basic’owym charakterze. Ponadczasową, a przy tym z pazurem.

Jak do zadania podeszli projektanci?
Chcieliśmy stworzyć monochromatyczną i elegancką linię bielizny oraz homewear’u, która będzie jednocześnie nowoczesna i wygodna. Udało nam się przemycić kilka wykończeń, które są znakami rozpoznawczymi MMC Studio. Co do samego projektowania bielizny, jest to duże wyzwanie techniczne i konstrukcyjne. Zależało nam na tym, aby bielizna leżała idealnie i właśnie ten efekt udało się nam osiągnąć. powiedział Rafał Michalak z MMC Studio.

 

Kolecja bielizny MMC x ATLANTIC

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 2
Opis MMC x ATLANTIC. Premiera limitowanej kolekcji. 
Zdjęcie*

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo