Coraz więcej mężczyzn przekonuje się, że noszona przez nich odzież powinna być nie tylko modna, stylowa i komfortowa, ale również ekologiczna. Dotyczy to również bielizny męskiej. Nie dziwi więc fakt, że rośnie popularność produktów wykonanych z tkaniny bambusowej.

Właściwości tkaniny bambusowej

Tkanina bambusowa swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze dzieciom. To z myślą o nich, powstaje coraz więcej rzeczy wykonanych z bambusa. Dlaczego producenci wybierają właśnie ten materiał?

Tkanina bambusowa jest delikatna i miękka – w swojej fakturze przypomina jedwab. Jest również trwała i wytrzymała. Tym co jednak najmocniej wyróżnia ten rodzaj materiału, są właściwości antybakteryjne. Wykonana z niego bielizna męska ma działanie antygrzybiczne, bakteriobójcze, a nawet antystatyczne. Dzięki temu materiał eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości.

Dodatkowo bambusowa bielizna ma właściwości termoregulacyjne. Sprawia, że w chłodne dni jest nam cieplej, a w gorące – czujemy przyjemne ochłodzenie. Zapewnia to ogromny komfort noszenia bielizny – niezależnie od panujących warunków pogodowych.

Eko bielizna dla mężczyzn

Męska bielizna Atlantic wykonana z bambusa jest w pełni ekologiczna. Bambus jest rośliną, która rośnie w szybkim tempie, a do jej wzrostu nie trzeba stosować środków chemicznych. Wytworzony w ten sposób materiał jest więc przyjazny nie tylko dla planety, ale również dla ciała. Nie wywołuje alergii, dlatego może być stosowany również przez osoby o wrażliwej skórze.

W Atlantic ekologiczna bielizna męska jest nie tylko w 100% Eko, ale też modna i komfortowa. Ma też swój charakter. Duża w tym zasługa procesów uszlachetniających, które stosujemy w czasie produkcji. Dzięki nim bielizna z logiem Atlantic jest miękka, wytrzymała i niepowtarzalna w dotyku. Dodatkowo nie mechaci się, ani nie kurczy podczas prania. Może być więc noszona przez długie lata.

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo