-20% z kodem NEW20 na produkty nieprzecenione: DLA NIEGO ➔  DLA NIEJ ➔   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

Figi Brazil, czyli bardzo sexy i niezwykle komfortowo

Czym odznaczają się majtki damskie o wdzięcznej nazwie „brazil”? Otóż Brazil to bielizna o zmysłowym charakterze, która odznacza się niską talią i głębokimi wycięciami po bokach. Majtki są też mocno wycięte z tyłu, dzięki czemu fantastycznie eksponują pośladki. Figi Brazil polecamy kobietom, które lubią epatować ciałem i świetnie czują się w swojej własnej skórze. Dokładnie takiej, jaka ona jest. 

Jakie są mocne strony naszych majtek Brazil? 

  • Po pierwsze, ciekawa kombinacja. Majtki Brazil, znane również jako brazyliany, to bowiem połączenie fig i … stringów.
  • Po drugie, majtki idealnie dopasowują się do ciała. Nie bez znaczenia są w tym przypadku miękkie i delikatne: mikrofibra oraz modal, po które sięgamy do wykonania bielizny, ale też sam jej krój. Wszystko to razem sprawia, że brazyliany są idealne do noszenia z obcisłymi ubraniami. 
  • Po trzecie, brazyliany są niezwykle zmysłowe, a przy tym funkcjonalne. Jest to wyjątkowe połączenie. 
  • Po czwarte, majtki sprawdzają się przy każdym rodzaju sylwetki. Ich rozpiętość rozmiarowa to S-XL (czyli od rozmiaru 36 do 42).
  • Po piąte, majtki doskonałe sprawdzają się nie tyko podczas statycznego trybu funkcjonowania, ale również przy wykonywaniu różnych (nawet wymagających) aktywności fizycznych. 
  • Po szóste, bielizna gwarantuje najwyższy poziom komfortu i wygody. Majtki sprawdzają się w zasadzie w każdej sytuacji. Nie wbijają się w ciało i nie uciskają go. 
  • Po siódme, majtki Brazil wykonane są z przewiewnych dzianin posiadających zdolność pochłaniania wilgoci, tym samym nie wywołują żadnych alergii ciała.
  • Wreszcie na koiec, majtki Brazil występują w czterech podstawowych kolorach: białym, beżowym, grafitowym i czarnym. Stanowią tym samym idealną bazę stylizacji. 

Z czego powstają majtki Brazil? 

Jak już wspomnieliśmy, figi Brazil wykonujemy z modalu i mikrofibry. Pierwsza z dzianin jest niezwykle przyjemna w dotyku i perfekcyjnie dopasowuje się do ciała. Ponadto jest przyjazna dla skóry i przewiewna. Nie możemy nie wspomnieć o czynniku, który z całą pewnością będzie miał znaczenie dla dbających o środowisko - otóż do produkcji modalu zużywa się o wiele mniej wody niż do wytwarzania innych dzianin. Modalowe figi Brazil wyróżniają się też charakterystycznym, atłasowym połyskiem. 

Druga z dzianin - mikrofibra - jest lekka, miękka i jak modal, przyjemna w dotyku. Mikrofibra jest idealna dla alergików, nie wywołuje podrażnień i uczuleń. Doskonale wchłania wilgoć i przepuszcza powietrze. Mikrofibra jest cienkim, nawet 100 razy cieńszym niż włos, i niezwykle wytrzymałym włóknem syntetycznym. Dzianina gwarantuje najwyższy komfort noszenia.

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo