Figi Classic, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

Czym odznaczają się majtki damskie, o których w Atlantic mówimy „classic”? Figi Classic, to mocno zabudowana bielizna, która ma wysoki stan zachodzący na brzuch oraz szerokie boki. Figi polecamy kobietom, które w podejściu do bielizny kierują się zasadą, że lepiej odkrywać mniej niż więcej. Majtki świetnie dopasowują się do ciała i gwarantują najwyższy poziom wygody i komfortu.  

Jakie są mocne strony naszych majtek Classic? 

  • Po pierwsze, wspomniane idealne dopasowanie do ciała. Wpływ na to ma krój bielizny oraz dzianina, po którą sięgamy do jej wykonania, czyli bawełna i modal, o których piszemy w dalszej części. 
  • Po drugie majtki typu Classic mają uniwersalny i ponadczasowy krój, dzięki czemu sprawdzają się przy każdym rodzaju sylwetki. Sprawdzają się też do różnego rodzaju stylizacji. 
  • Po trzecie, majtki doskonałe sprawdzają się podczas wykonywania różnych aktywności fizycznych. 
  • Po czwarte, bielizna gwarantuje maksymalny komfort, o czym już wspominaliśmy. Sprawdzające się w każdej sytuacji majtki zapewniają wygodę na najwyższym poziomie. Bielizna nie wbija się w ciało i nie uciska go. 
  • Po piąte, majtki wykonane są z delikatnych i przewiewnych dzianin mających zdolność pochłaniania wilgoci, tym samym nie wywołują żadnych reakcji alergicznych ciała.
  • Po szóste, majtki Classic występują w czterech podstawowych kolorach: białym, szarym, beżowym i czarnym. Są więc idealną bazą każdej stylizacji. 

Z czego wykonujemy nasze majtki typu Classic? 

Tak jak wspomnieliśmy, majtki wykonujemy z modalu i bawełny. Pierwszy jest niezwykle przyjemną w dotyku i niesamowicie dopasowującą się do ciała dzianiną. Modal jest też przyjazny dla skóry i przewiewny. Nie bez znaczenia jest też fakt, który z pewnością zrobi wrażenie na dbających o środowisko - do produkcji modalu zużywa się znacznie mniej wody niż do wytwarzania innych dzianin. Na koniec - modal wyróżnia się charakterystycznym, atłasowym połyskiem. 

Co do bawełny, jest ona dzianiną miłą w dotyku, wytrzymałą i odporną na wysokie temperatury oraz rozciąganie. Poprzez zdolność wchłaniania wody, nie doprowadza do pocenia się. W związku z tym, że nie uczula jest też idealnym wyborem dla alergików. 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo