BLOG ATLANTIC UNDERWEAR

LIFESTYLE / 05.04.2022

MIKROMODAL CZYLI WSZYSTKO TO, CZEGO POTRZEBUJE WRAŻLIWA SKÓRA.

„Mikromodal” to słowo, które prawdopodobnie niewiele ci mówi. Nie ma w tym bynajmniej nic dziwnego. Zarówno bowiem mikromodal jak i pokrewny mu modal są stosunkowo nowymi materiałami, których używa się w branży mody zaledwie od kilku dekad. Będąc bardziej precyzyjnym - po raz pierwszy mikromodal wykorzystany został około 40 lat temu.

 

LIFESTYLE / 27.01.2022

MAGIC POCKET JUŻ W SPRZEDAŻY!

Magic Pocket to kolekcja, która z całą pewnością będzie hitem tegorocznej wiosny. Wszystko za sprawą trzech faktów: „magicznej kieszonki”, która unosi i powiększa przyrodzenie, sportowego charakteru i zdecydowanych kolorów. 

 

W jakiej bieliźnie mężczyźni przychodzą na siłownię.
LIFESTYLE / 08.11.2021

W JAKIEJ BIELIŹNIE MĘŻCZYŹNI PRZYCHODZĄ NA SIŁOWNIĘ.

Myślisz, że to w jakiej bieliźnie pojawisz się na siłowni, nie ma żadnego znaczenia? Myślisz, że możesz założyć „cokolwiek”? Przeczytaj nasz pierwszy wywiad z Grzegorzem Redą, trenerem personalnym, który w fascynujący sposób opowiada o bieliźnie. I o tym, że ona ma znaczenie. W dodatku spore.

Nowa kolekcja Atlantic. PERFORMANCE Dla osiągania lepszych wyników.
LIFESTYLE / 21.06.2021

PERFORMANCE. DLA OSIĄGNIĘCIA LEPSZYCH WYNIKÓW.

Performance to nasza najnowsza linia, która właśnie trafiła do sprzedaży. Jeśli wartości, na które stawiasz przy wyborze bielizny to idealne dopasowanie i przyleganie do ciała, maksymalny poziom wygody oraz najwyższa jakość i sportowy charakter, Performance adresujemy właśnie do ciebie. 

 Poznaj nowy wymiar komfortu! kliknij tutaj

LIFESTYLE / 20.04.2021

BEACHWEAR, CZYLI KIERUNEK PLAŻA!

Kolekcja szortów kąpielowych Beachwear właśnie pojawiła się u nas w sprzedaży. Spodziewaj się najlepszej jakości i 100% komfortu: szybkoschnących tkanin, po które sięgnęliśmy do stworzenia kolekcji, dwóch długości nogawek (krótkiej i standardowej) oraz różnorodnej kolorystyki.

Kolekcję zobacz tutaj. 

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo