-15% z kodem MID15 na wszystkie produkty nieprzecenione   |   darmowa dostawa od 149 zł

LIFESTYLE / 08.11.2022

006. PRAWDOPODOBNIE NAJWYGODNIEJSZE SLIPY NA ŚWIECIE.

Atlantic’owa historia zaczyna się właśnie od nich…

Przedstawiamy cykl Big Seven, w którym będziemy pisać o siedmiu najbardziej popularnych modelach bielizny w naszej, trwającej już niemal trzy dekady historii.

W 1994 roku pomyśleliśmy: stwórzmy bieliznę jaką sami będziemy chcieli nosić, i niemal natychmiast zabraliśmy się za jej projektowanie.

Pierwszy model, który powstał nazwaliśmy 006. Były to proste, męskie slipy z bardzo wygodną gumą tunelową. O super komfortowym kroju. Uniwersalne i na każdą okazję. Idealne dla młodego i starego.

Nasze majtki ekspresowo zdobyły taką pozycję, że co sezon na ich bazie powtarzaliśmy wzory. Zmienialiśmy tylko kolory, pojawiały się nadruki itp. Tak jest po dziś dzień.

006, slipy idealne.

28 lat później model 006 nieustająco znajduje się w naszej ofercie. O slipach, kryjących się pod tym numerem mówi się „być może najwygodniejsze majtki świata”. Nieustająco są one też bazą do tworzenia całych serii bielizny.

W czym tkwi sekret?

Po pierwsze, w super jakości. Slipy wykonujemy z miękkiej i niezwykle przyjemnej w dotyku bawełny, która ponadto jest odporna na wysokie temperatury i mechaniczne działanie. Nasza dzianina ma także zdolność wchłaniania wody, zapobiega tym samym poceniu się. Na koniec, bawełna jest fantastycznym wyborem dla alergików, ponieważ nie doprowadza skóry do żadnych reakcji alergicznych.

Po drugie, w nieprawdopodobnym poziomie wygody, jaki zapewniają. Slipy 006 idealnie dopasowują się do sylwetki, a zastosowane gumy trzymają bieliznę na miejscu i nie doprowadzają do uciskania ciała.

Po trzecie, w ponadczasowym kroju. Slipy 006 to klasyczne majtki z wysoko zaznaczoną talią i mocno zabudowane po bokach. Sprawdzają się w każdej sytuacji. W naszej ofercie dostępne są w uniwersalnych kolorach - białym, szarym melanżu, grafitowym oraz czarnym.

Zobacz slipy 006 tutaj.

Przeczytaj pozostałe wpisy

10% rabatu na pierwsze zakupy *

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo