ATLANTIC MINI

Bardzo interesującą propozycją w świecie bielizny męskiej są slipy męskie mini. To propozycja dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją się eksponować swojego ciała. Jeśli szukasz czegoś nowoczesnego, to slipy mini z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

 

Są one bardzo wysoko podkrojone wokół ud, a przy tym mają niską talię, wykończoną ledwie wyczuwalną gumą tunelową. Zostały one wykonane z miękkiej w dotyku bawełny połączonej z elastanem. Jest to dzianina niezwykle wytrzymała, a przede wszystkim odporna na wysokie temperatury oraz mechaniczne działanie. Dodatkowo zdolność wchłaniania wody sprawia, że materiał zapobiega poceniu się, co jest również niezwykle istotne.

 

Bielizna męska dla wymagających

 

Slipy męskie mini Atlantic są idealnie dopasowane do sylwetki mężczyzny. Są to majtki wąskie po bokach i bardzo wysoko podkrojone na udach. Polecane są przede wszystkim do spodni z obniżoną talią.

 

Ważnym elementem slipów męskich mini jest nieuciskająca guma tunelowa. Guma tunelowa jest niezwykle komfortowym i przyjaznym dla ciała wykończeniem bielizny. Świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach – nie uciska i trzyma bieliznę na miejscu. Jest doskonałym wyborem dla alergików, ponieważ zapewnia ciału kontakt wyłącznie z naturalną bawełną.

 

Slipy męskie mini Atlantic to gwarancja maksymalnego komfortu i miękkości, które osiąga się dzięki nowoczesnej technologii. Dzięki takim zabiegom jak SILICON wash, który zapewnia długotrwałą miękkość oraz elastyczność, możesz długo cieszyć się swoją ulubioną bielizną.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

products
Sklep internetowy na Sellingo