-20% z kodem NEW20 na produkty nieprzecenione: DLA NIEGO ➔  DLA NIEJ ➔   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

LIFESTYLE / 27.01.2022

MAGIC POCKET JUŻ W SPRZEDAŻY!

Magic Pocket to kolekcja, która z całą pewnością będzie hitem tegorocznej wiosny. Wszystko za sprawą trzech faktów: „magicznej kieszonki”, która unosi i powiększa przyrodzenie, sportowego charakteru i zdecydowanych kolorów. Poznaj lepiej naszą nowość!

A zatem od początku. Co kryje się pod pojęciem „Magic Pocket”? 

Mówiąc „Magic Pocket” mamy na myśli bokserki o sportowym charakterze, czyli nisko zaznaczonej talii oraz krótkich nogawkach. Tym, co wyróżnia kolekcję jest koszyk, który daje efekt uniesienia, a tym samym powiększenia przyrodzenia. Dzieje się tak za sprawą specjalnej kieszonki (tzw. magic pocket, czyli w dosłownym tłumaczeniu „magicznej kieszonki”), która umieszczona jest wewnątrz bielizny. 

Poniżej przedstawiamy pięć kluczowych cech kolekcji i pięć faktów, które sprawią, że jeśli sięgniesz po „Magic Pocket” raz, z całą pewnością będziesz wracał do bokserek. 

Po pierwsze, wspomniany efekt uniesienia i powiększenia przyrodzenia. Bezapelacyjnie działa, stąd bezapelacyjnie jest to argument numer 1. 

Po drugie, idealne dopasowanie do sylwetki. Za sprawą profilujących szwów oraz wykonania z najwyższej jakości dzianiny, bokserki perfekcyjnie dopasowują się do ciała i do niego przylegają. 

Po trzecie, sportowy charakter. Jasna sprawa, lubimy kiedy w bieliźnie komfortowo prowadzi się nie tylko mało aktywny tryb życia, ale też można mierzyć się z wyzwaniami np. na bieżni czy rowerze. 

Po czwarte, komfort. Bokserki Magic Pocket w zasadzie gwarantują maksymalny jego wymiar. Nie ma tu mowy o żadnym uciskaniu ciała, wbijaniu się w nie, a tym samym o jakiejkolwiek niewygodzie w noszeniu. 

Wreszcie po piąte, bokserki wykonane są z najwyższej jakości dzianiny, która jest połączeniem miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny oraz delikatnego i rozciągliwego elastanu.

Całą kolekcję zobacz tutaj: magic pocket

Przeczytaj pozostałe wpisy

10% rabatu na pierwsze zakupy *

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo