DO -40% NA CYBER WEEK >>   |   DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

LIFESTYLE / 30.05.2022

PRZYGOTUJ SIĘ NA LATO.....CZYLI PRZEDSTAWIAMY KOLEKCJĘ BEACHWEAR FOR HIM.

Czego się spodziewać? Szortów kąpielowych i kąpielówek w szerokiej palecie kolorystycznej, szybkoschnących materiałów oraz nowości w postaci tzw. „water print” i „paper touch”.

W kolekcji Beachwear for him, która niedawno trafiła do sprzedaży, znajdziesz:

szorty kąpielowe z krótkimi nogawkami

szorty kąpielowe z długimi (nieco powyżej kolana) nogawkami

kąpielówki slipy

kąpielówki szorty 

Szorty kąpielowe z krótkimi nogawkami

Nasze szorty kąpielowe dostępne są w pięciu kolorach: intensywnie limonkowym, pomarańczowym i zielonym oraz stonowanym ciemno-niebieskim i granatowym.

Szorty poza wspomnianymi krótkimi nogawkami odznaczają się uniwersalnej wysokości stanem, wiązaniem na sznurek w talii i komfortowymi kieszeniami po bokach. Ich znakiem szczególnym jest niewielkich rozmiarów gumowane logo Atlantic po lewej stronie.

Aby wykonać szorty, sięgnęliśmy po wysokiej jakości nylon, który jest dość sztywny w dotyku - budzi wręcz skojarzenia z dotykaniem papieru, tzw. paper touch. Materiał jest nierozciągliwy, nieodkształcający się i odporny na działanie promieni słonecznych - nie traci kolorów pod wpływem słońca. Na koniec, zapewnia maksymalną wygodę.

Szorty kąpielowe z długimi (nieco powyżej kolana) nogawkami

W tej kategorii proponujemy gładkie modele (od jasno-zielonych, przez koralowe, po granatowe), wzorzyste (szorty pokryte np. wzorami w surferskie deski oraz malarskie maziaje), wreszcie z efektem „water print”.

Czym jest „water print”, tzw. „wodny nadruk”?

Water Print po raz pierwszy pojawił się w naszej zeszłorocznej kolekcji Beachwear. Jest to wodny nadruk, który uwidocznia się na szortach po ich zmoczeniu. W tym roku stawiamy na palmy!

Polecamy, jeśli jesteś miłośnikiem oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań.

Nasze szorty kąpielowe z długimi nogawkami mają średniej wysokości stan, komfortowe kieszenie po bokach, a w pasie wiązane są na sznurek, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do sylwetki oraz zapewniają noszącemu wygodę i poczucie pewności siebie.

Aby wykonać szorty, sięgnęliśmy po wysokiej jakości materiał, który szybko schnie, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie. Jest też odporny na działanie promieni słonecznych, a swoje wyjątkowe właściwości zachowuje przez długi czas noszenia. 

Kąpielówki slipy

Kąpielówki slipy dostępne są w kolorach: turkusowym, niebieskim, granatowym i czarnym.

Mają sportowy krój - głębokie wycięcia po bokach oraz niskiej wysokości stan. W ich talii znajduje się ściągany, wewnętrzny sznurek, a wewnątrz kąpielówek dodatkowa podszewka.

Kąpielówki wykonane są z poliamidu z domieszką elastanu. Materiał jest szybko schnący, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie. Jest odporny na działanie promieni słonecznych. Wszystkie swoje właściwości zachowuje przez długi czas użytkowania.

Kąpielówki szorty

Kąpielówki szorty, podobnie jak slipy, dostępne są w czterech kolorach: turkusowym, niebieskim, granatowym i czarnym. Szorty mają sportowy krój co oznacza, że ich nogawki są standardowej długości, a talia jest niska. W ich talii znajduje się ściągany, wewnętrzny sznurek. Wewnątrz kąpielówek znajduje się także dodatkowa podszewka.

Kąpielówki szorty wykonane są z poliamidu z domieszką elastanu. Podobnie więc jak w przypadku kąpielówek slipów, materiał szybko schnie, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie, jest odporny na działanie promieni słonecznych, a swoje właściwości zachowuje na długo.

Całą kolekcję Beachwear for him zobaczysz tutaj.

Przeczytaj pozostałe wpisy

10% rabatu na pierwsze zakupy

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo