LIFESTYLE / 30.05.2022

PRZYGOTUJ SIĘ NA LATO.....CZYLI PRZEDSTAWIAMY KOLEKCJĘ BEACHWEAR FOR HIM.

Czego się spodziewać? Szortów kąpielowych i kąpielówek w szerokiej palecie kolorystycznej, szybkoschnących materiałów oraz nowości w postaci tzw. „water print” i „paper touch”.

W kolekcji Beachwear for him, która niedawno trafiła do sprzedaży, znajdziesz:

szorty kąpielowe z krótkimi nogawkami

szorty kąpielowe z długimi (nieco powyżej kolana) nogawkami

kąpielówki slipy

kąpielówki szorty 

Szorty kąpielowe z krótkimi nogawkami

Nasze szorty kąpielowe dostępne są w pięciu kolorach: intensywnie limonkowym, pomarańczowym i zielonym oraz stonowanym ciemno-niebieskim i granatowym.

Szorty poza wspomnianymi krótkimi nogawkami odznaczają się uniwersalnej wysokości stanem, wiązaniem na sznurek w talii i komfortowymi kieszeniami po bokach. Ich znakiem szczególnym jest niewielkich rozmiarów gumowane logo Atlantic po lewej stronie.

Aby wykonać szorty, sięgnęliśmy po wysokiej jakości nylon, który jest dość sztywny w dotyku - budzi wręcz skojarzenia z dotykaniem papieru, tzw. paper touch. Materiał jest nierozciągliwy, nieodkształcający się i odporny na działanie promieni słonecznych - nie traci kolorów pod wpływem słońca. Na koniec, zapewnia maksymalną wygodę.

Szorty kąpielowe z długimi (nieco powyżej kolana) nogawkami

W tej kategorii proponujemy gładkie modele (od jasno-zielonych, przez koralowe, po granatowe), wzorzyste (szorty pokryte np. wzorami w surferskie deski oraz malarskie maziaje), wreszcie z efektem „water print”.

Czym jest „water print”, tzw. „wodny nadruk”?

Water Print po raz pierwszy pojawił się w naszej zeszłorocznej kolekcji Beachwear. Jest to wodny nadruk, który uwidocznia się na szortach po ich zmoczeniu. W tym roku stawiamy na palmy!

Polecamy, jeśli jesteś miłośnikiem oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań.

Nasze szorty kąpielowe z długimi nogawkami mają średniej wysokości stan, komfortowe kieszenie po bokach, a w pasie wiązane są na sznurek, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do sylwetki oraz zapewniają noszącemu wygodę i poczucie pewności siebie.

Aby wykonać szorty, sięgnęliśmy po wysokiej jakości materiał, który szybko schnie, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie. Jest też odporny na działanie promieni słonecznych, a swoje wyjątkowe właściwości zachowuje przez długi czas noszenia. 

Kąpielówki slipy

Kąpielówki slipy dostępne są w kolorach: turkusowym, niebieskim, granatowym i czarnym.

Mają sportowy krój - głębokie wycięcia po bokach oraz niskiej wysokości stan. W ich talii znajduje się ściągany, wewnętrzny sznurek, a wewnątrz kąpielówek dodatkowa podszewka.

Kąpielówki wykonane są z poliamidu z domieszką elastanu. Materiał jest szybko schnący, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie. Jest odporny na działanie promieni słonecznych. Wszystkie swoje właściwości zachowuje przez długi czas użytkowania.

Kąpielówki szorty

Kąpielówki szorty, podobnie jak slipy, dostępne są w czterech kolorach: turkusowym, niebieskim, granatowym i czarnym. Szorty mają sportowy krój co oznacza, że ich nogawki są standardowej długości, a talia jest niska. W ich talii znajduje się ściągany, wewnętrzny sznurek. Wewnątrz kąpielówek znajduje się także dodatkowa podszewka.

Kąpielówki szorty wykonane są z poliamidu z domieszką elastanu. Podobnie więc jak w przypadku kąpielówek slipów, materiał szybko schnie, nie traci kolorów, nie odkształca się i nie gniecie, jest odporny na działanie promieni słonecznych, a swoje właściwości zachowuje na długo.

Całą kolekcję Beachwear for him zobaczysz tutaj.

Przeczytaj pozostałe wpisy

Produkty powiązane

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo