DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

LIFESTYLE / 08.03.2021

SOLID CZYLI SPORTOWY CHARAKTER W KOLORZE

Gdybyśmy zapytali mężczyzn o kluczowe cechy idealnej bielizny, w której można uprawiać sporty, oto co byśmy usłyszeli:

  • dopasowanie do ciała (idealnie jeśli bielizna jest „niewyczuwalna”, ale czy to możliwe?);
  • nieuciskająca i nieuwierająca talii guma (najlepiej szeroka, zewnętrzna);
  • wykonanie z przewiewnej dzianiny;
  • poziom komfortu, który sprawia, że można w niej zrobić wszystko;
  • wreszcie wytrzymałość. Nie chcemy przecież, żeby bielizna po jednym sezonie nadawała się tylko do wyrzucenia.

Przy tworzeniu linii bielizny męskiej SOLID właśnie te wytyczne były dla nas kluczowe. Efektem jest bielizna, którą grupa mężczyzn wybranych przez nas do „ponoszenia i potestowania” określa mianem „perfekcyjnej”, „doskonałej” i „super wygodnej”.

Linia SOLID wykonana jest z połączenia bawełny z elastanem i występuje w dwóch krojach.

Cotton stretch, co to takiego?

Cotton stretch to połączenie bawełny z elastanem. Pierwsza jest jedną z najbardziej popularnych roślin uprawnych na świecie. Jest przyjemna w dotyku i odporna na wysokie temperatury oraz rozciąganie. Ma zdolność wchłaniania wody, w związku z czym nie doprowadza do dyskomfortu jakim jest pocenie się. Jest też idealnym wyborem dla alergików, ponieważ nie wywołuje podrażnień i nie uczula. Elastan z kolei jest włóknem odpornym na rozciąganie (tym samym bielizna zachowuje swój kształt na długi czas użytkowania), cechującym się wysoką sprężystością (bielizny nie trzeba prasować).

Dwa kroje: slipy i obcisłe bokserki

SOLID stworzyliśmy w dwóch wydaniach. Pierwsze to slipy. Te odznaczają się niskim stanem wykończonym szeroką gumą zewnętrzną, która nie wywołuje dyskomfortu związanego z uciskaniem ciała. Slipy są też wysoko podcięte wokół ud. Drugi krój to obcisłe i idealnie przylegające do ciała bokserki, które podobnie jak slipy charakteryzują się niską talią zaznaczoną gumą zewnętrzną. Ponadto bokserki mają uniwersalnej długości nogawki. Obydwa kroje mają też profilujące cięcia.

Slipy i bokserki SOLID występują w dziewięciu kolorach: od żółtego i zielonego przez denimowy, szarym melanż i niebieski melanż po grafitowy, granatowy, ciemno-niebieski i czarny.

Przeczytaj pozostałe wpisy

10% rabatu na pierwsze zakupy

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo