Aktywne filtry:

Pusto :(

Klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody

Choć moda nieustannie idzie do przodu, to są pewne rzeczy w Twojej szafie, które są ponadczasowe. Do tych rzeczy zaliczają się również męskie slipy, które od wielu lat są określane ponadczasowych. Dlaczego? Ponieważ są one komfortowe i nie krępują ruchów podczas wykonywania ćwiczeń, chodzenia czy nawet zwykłego siedzenia. Slipy męskie Atlantic cieszą się szczególną popularnością wśród naszych klientów, dzięki wyjątkowym składom i przemyślanym krojom.

Slipy męskie od Atlantic

Czym nasze slipy męskie się wyróżniają od innych? Przede wszystkim możliwością wyboru kroju. Nasze slipy dzielą się na trzy typy: classic, sport i mini.

Model Classic: Klasyczny model slipów, który jest komfortowy, dzięki mocno zabudowanym bokom. Wszystkie modele Classic są wykonane 100% z bawełny, a uniwersalny krój pasuje do każdego rodzaju sylwetki.

Model Sport: Jest to krój niższy od Classic i wysoko podkrojony wokół ud, zawiera on również dodatek elastanu w swoim składzie.

Model Mini: Bielizna, która świetnie się sprawdzi do spodni z obniżoną talią. Krój jest niski z wąskimi bokami oraz wykończony w pasie niewyczuwalną gumą tunelową.

Dlaczego warto kupić slipy od marki Atlantic?

Uniwersalność zazwyczaj idzie w parze z wygodą, elegancją i komfortem, dlatego warto zaopatrzyć się w bieliznę, którą będziesz mógł założyć pod każde ubranie. Jaka jest bielizna od marki Atlantic? Przede wszystkim wygodna, nieobciskająca i szybko wchłaniająca pot. Wszystkie nasze wzory na bieliźnie są odpowiednio zaprojektowane i zrobione z myślą o naszych klientach. Dbamy o składy naszej bielizny, a także o jej wyprofilowanie, aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo