TANGO, CZYLI NASZ NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWY KRÓJ DLA PEWNYCH SIEBIE MĘŻCZYZN.

TANGO, CZYLI NASZ NAJBARDZIEJ ZMYSŁOWY KRÓJ DLA PEWNYCH SIEBIE MĘŻCZYZN.

Wśród naszych „najbardziej seksownych i zmysłowych” krojów bielizny męskiej, prym wiodą dwa: mini i tango.

Najpierw kilka słów o różnicy między jednymi i drugimi.

Slipy tango charakteryzują się wysoko odsłoniętymi udami i niskim stanem. W talii slipy wykończone są niezwykle miękką w dotyku i delikatną gumą zewnętrzną, która jednocześnie stanowi boki bielizny. Nasza guma - wykonana z mikrofibry - jest elastyczna i ma właściwości „oddychające”, dzięki temu, że przewodzi wilgoć. Jest też wytrzymała w użytkowaniu i zapewnia najwyższy komfort noszenia.

Slipy mini tak jak tango, odznaczają się niskim stanem. Są bardzo wąskie po bokach i wysoko podkrojone na udach. W pasie wykończone są natomiast gumą wewnętrzną (tzw.tunelową), która jest miękka, nieuciskająca ciała, w zasadzie ledwo wyczuwalna i zapewniająca wysoki poziom komfortu.

Teraz, kiedy już wiesz czym różnią się między sobą obydwa kroje, powiemy Ci komu polecamy slipy tango.

Jeśli jesteś ciekaw jakim typom mężczyzn polecamy konkretne kroje naszej bielizny, zajrzyj tutaj i przeczytaj. 

A zatem, dla kogo są slipy tango?

Z całą pewnością tango to bielizna dla mężczyzn, którzy świetnie czują się w swoim ciele. Dla tych, którzy swoją sylwetkę lubią eksponować. Dla tych, którym odwagi nie brakuje, bo bądźmy szczerzy, noszenie tango wymaga odwagi, tak samo jak pewnej dozy nonszalancji.

Spora grupa naszych klientów, która ze slipami miała okazję zapoznać się już wcześniej, pisze do nas o tym jak wspaniale się je nosi, jaki poziom komfortu slipy dają, jak bardzo wpływają na poczucie pewności siebie. Te opinie są dla nas bardzo ważne. Tym bardziej, że pochodzą od osób, które świetnie znają naszą bieliznę.

Nie ukrywamy też, że bardzo cieszymy się, że model tango nareszcie, po długim okresie oczekiwania pojawia się w sprzedaży. Spodziewamy się ogromnego zainteresowania, tym bardziej, że od dłuższego czasu dostawaliśmy całe mnóstwo zapytań o to, kiedy będzie dostępny. 

Z radością więc ogłaszamy: tango już jest!

Reasumując… jeśli nie miałeś jeszcze okazji poznać slipów tango, a jesteś mężczyzną, który:

  • nie czuje się skrępowany, kiedy wszystkie oczy skierowane są na niego
  • lubi swoje ciało i nie widzi powodu, dla którego miałby je zakrywać, albo się go wstydzić
  • lubi uczucie niezbędnego tylko zakrycia ciała

ta bielizna jest dla Ciebie.

Na koniec, jeszcze jedna ważna informacja - nasze slipy tango wykonujemy z niezwykle przyjemnej w dotyku dzianiny, będącej połączeniem delikatnej bawełny i rozciągliwego elastanu. Dzianina jest odporna na wysokie temperatury oraz rozciąganie, a swoje właściwości zachowuje przez długi czas użytkowania.

Tym samym spodziewaj się wygody bez granic w wersji sexy!

Newsletter

10% rabatu na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, trendach i specjalnych promocjach.

Loading...