SEZON SEXOWNEJ BIELIZNY

SEZON SEXOWNEJ BIELIZNY

„Pokaż ciało!”, czyli wiosną stawiamy na zmysłowe i skąpe kroje męskiej bielizny. W kolekcji znajdziesz majtki typu jockstrap, tango, mini i magic pocket oraz stringi.

W zeszłym roku, podczas męskiego Fashion Weeku w Paryżu, Thom Browne w kolekcji na wiosnę/lato 2023 pokazał serię męskich majtek jockstrap… i sprawił, że o kolekcji pisali wszyscy. Redaktorzy Vogue’ a komentowali „Sexy. Sexy. Sexy”.

Na okładce kultowego magazynu Interview z września 2022 roku, pojawiła się Kim Kardashian ubrana… w białe jockstrapy.

Kilka lat temu komik John Oliver na aukcji w Sotheby’s wylicytował jockstrapy, które na planie filmu „Cinderella Man” nosił Russell Crowe. Ile zapłacił? Ponad 30 000 zł!

Wreszcie nie możemy nie wspomnieć o tym, że jockstrapy pokryte kryształkami regularnie nosił ponoć Elvis Presley!

W najnowszej kolekcji Sexy Minimalism stawiamy na seksowne jockstrapy i inne zmysłowe modele bielizny. Przygotujcie się na sexy sezon!

Jockstrap, czyli sex-appeal bez granic!

Męskie slipy jockstrap to nowość w atlantic’owym portfolio. Sexy majtki charakteryzują się niezwykle skąpym krojem. Bardzo nisko zaznaczona talia wykończona jest tu miękką i nieuciskającą gumą, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Z tyłu slipy w całości odkrywają pupę - tylko pośladki zaznaczone (i podkreślone!) są gumowymi paskami.

Jockstrapy ekstremalnie eksponują męską sylwetkę, dlatego polecamy je przede wszystkim pewnym siebie i świadomym swoich atutów mężczyznom.

Slipy dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Stringi dla mężczyzn, którzy lubią swoje ciało

Stringi podobnie jak jockstrapy odznaczają się ultra skąpym krojem. W kolekcji Sexy Minimalism stringi występują w dwóch wersjach. W pierwszej niska talia majtek zaznaczona jest gumą, która stanowi też boki bielizny, w drugiej talia wykończona jest ledwie wyczuwalną gumą wewnętrzną.

I znowu, podobnie jak jockstrapy stringi rekomendujemy pewnym siebie mężczyznom, którzy nie mają nic naprzeciw eksponowaniu ciała, a najlepiej jeśli to po prostu lubią.

Stringi dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Slipy i bokserki Magic Pocket, czyli o efekcie wow!

Co wyróżnia bieliznę Magic Pocket? Jest to koszyk, który daje efekt uniesienia i powiększenia przyrodzenia. Dzieje się to za sprawą kieszonki (magic pocket – w tłum. magiczna kieszonka) umieszczonej wewnątrz bielizny.

Magic Pocket występuje w postaci slipów i obcisłych bokserek. Pierwsze mają wysoko podkrojone boki, drugie - dość krótkie nogawki. Obydwa modele majtek mają profilujące cięcia oraz niską talią wykończoną szeroką i miękką w dotyku gumą.

Magic Pocket to nasz bestseller. Seksowny a przy tym sportowy charakter bielizny, maksymalny poziom wygody, idealne dopasowanie do sylwetki oraz nieuciskanie ciała robią swoje!

Slipy i bokserki dostępne są w kolorach żółtym, czerwonym, niebieskim i czarnym.

Slipy tango, czyli o krok od stringów

Slipy tango odznaczają się zmysłowym, choć nie tak bardzo eksponującym ciało jak stringi czy jockstrapy krojem. Majtki są głęboko wycięte po bokach i mają niską talię zaznaczoną niezwykle delikatną i miękką w dotyku gumą zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Slipy tango, jak poprzednie modele, przeznaczone są dla mężczyzn, którzy świetnie czują się w swoim ciele. I dla tych, którzy swoją sylwetkę lubią eksponować.

Tango dostępne są w kolorach niebieskim, czarnym i różowym.

Na koniec slipy mini, czyli sexy opcja dla wszystkich

Slipy mini to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy lubią zmysłowy charakter bielizny w codziennym wydaniu. Majtki są wysoko podkrojone wokół ud i mają niski stan wykończony w talii miękką, ledwie wyczuwalną i wygodną gumą tunelową. Slipy mini idealnie dopasowują się do ciała i przylegają do sylwetki. To sexy opcja dla mężczyzn, którzy trochę lubią odsłaniać, a trochę zakrywać.

Slipy mini dostępne są w piętnastu kolorach.

Rozpoczynamy sexy sezon!

Newsletter

10% rabatu na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, trendach i specjalnych promocjach.

Loading...