O RANDKOWEJ BIELIZNIE BEZ TAJEMNIC

O RANDKOWEJ BIELIZNIE BEZ TAJEMNIC

W męskim świecie o damskiej bieliźnie mówi się sporo. Powszechnie wiadomo co działa, co nie działa, co jest sexi, co nie jest. Trochę to też jest tak, że „sexi” jest to, co mężczyzna mówi, że jest „sexi”.

Historii o tym „jak wyjątkową i zmysłową bieliznę” ona miała na sobie tego wieczora, kiedy spotkanie zakończyło się w łóżku, znamy ilość niezliczoną. Tak samo jak anegdot o tym w jak „nieodpowiednią”, „niewłaściwą” i „nie na miejscu” bieliznę odziała się na owo wydarzenie.

Nie myślcie panowie, że działa to tylko w jedną stronę. Kobiety bowiem tak samo sporo mają do powiedzenia w kwestii tego, jaką bieliznę wybierali mężczyźni, z którymi trafiały do sypialni.

Gotowi?

Zaczynamy! 

Czy tylko kobieta podnieca bielizną?

Patrzysz na jej ciało spowite koronkową bielizną z maleńkimi haftami, i myślisz sobie „tak wyglądają niebiosa”. Emocje w tobie eksplodują. Myślisz, że tylko w tobie? W niej też mogą. Ba, idealnie byłoby gdyby eksplodowały jak w tobie. Tak z całą pewnością będzie, jeśli tylko zadasz sobie trud znalezienia wyjątkowej (i właściwej) bielizny. 

Teraz zajmijmy się tym, co znaczy „sexi” dla ciebie, a co dla niej

A teraz ważny news! To co ty sam uważasz za „sexi”, nie musi być (i z reguły nie jest) postrzegane jako „sexi” w jej oczach. Weźmy np. stringi dla facetów. Na kobiecym ciele wyglądają obłędnie, zgoda. Większość kobiet jednak nie powie tego samego w odniesieniu do mężczyzn. Bo dla kobiet stringi dla faceta, nie znaczą „sexi”. No chyba, że potrafisz czuć się w nich niczym Król Życia, a pewnością siebie mając je na sobie, możesz obdzielić tuzin mężczyzn. Wówczas tak, stringi są sexi.

Spójrzmy jednak prawdzie w oczy. Jeśli randkujecie już jakiś czas i przychodzi moment, że trafiacie do sypialni, słowem podobacie się sobie i jest chemia, nawet największa pewność siebie nieco opada i zamiast niej pojawia się chęć, żeby po prostu było fajnie, bez zadęcia, żeby wyszło… Zależy ci. Dokładnie wtedy warto mieć na sobie bieliznę, która jest „tajemnicą”, a nie „grą w otwarte karty”. Bieliznę, która więcej ukrywa niż odkrywa.

W kobiecym rankingu … przylegające do ciała bokserki to bezapelacyjnie numer 1

Nie wierzysz? Zadaj to pytanie swoim koleżankom, przyjaciółkom, znajomym. Zapytaj je jaką bieliznę lubią najbardziej w męskim wydaniu. 4 na 5 powie ci, że bokserki. Wszystko dlatego, że dla zdecydowanej większości kobiet, seksowna bielizna męska znaczy bokserki, ot i cała filozofia.

Facet w bokserkach w oczach kobiety łączy w sobie kilka cech. Po pierwsze, jak wspomnieliśmy, jest sexi. Po drugie, jest szalenie męski. Po trzecie, z reguły - zupełnie obiektywnie - dobrze się prezentuje. Wreszcie po czwarte, ma się ochotę takie bokserki (najlepiej ze sportową, szeroką gumą w talii) z mężczyzny zedrzeć. 

Gwoli ścisłości, chce się zedrzeć, gdy bokserki są w dobrym stanie. Tym samym dochodzimy do kolejnej kwestii, którą jest stan bielizny. 

Zadbaj o stan bielizny

W tej kwestii chcielibyśmy, aby wybrzmiało to jasno: bielizna dla mężczyzny musi (MUSI) być w dobrym stanie. Nie musi to być bielizna kupiona specjalnie na wyjątkową okazję, ale po prostu musi być w dobrym stanie, co oznacza, że nie może być przetarta, z dziurkami, dziurami, czy rozdarciami, albo prana tyle razy, że to w ogóle cud, że jeszcze się trzyma. Na koniec, musi (znowu MUSI) być czysta - w tym temacie nie ma zmiłuj.

Od obcisłych bokserek będących dla kobiet kwintesencją sex appeal’u, przejdźmy do… luźnych bokserek.

Nonszalancki vibe to kobiecy numer 2

Luźne bokserki wybronią tzw. sportowi chłopacy. Jeździsz na deskorolce, rolkach, snowboardzie, albo pływasz na kite - to opcja dla ciebie. Załóż luźne bokserki (w miłym dla oka kolorze, gładkie albo w zabawne wzory - tutaj bez przesady) pod jeansy typu straight (z prostą nogawką) czy loose (luźne), dodaj t-shirt albo koszulę z podwiniętymi rękawami i sexi stylizacja gotowa.

Na koniec, liczy się kolor

Jeśli myślisz, że nie ma znaczenia, otóż ma. O ile w przypadku luźnych bokserek, piszemy o „miłym dla oka kolorze”, co znaczy tyle, aby od patrzenia nie bolały oczy, o tyle w przypadku przylegającej do ciała bielizny, radzimy ponadczasową klasykę. Ta zaś oznacza tyle, że warto zdecydować się na czarny, granatowy, biały, szary, albo grafitowy. Najlepiej w gładkim wydaniu, bez wzorków, czy nadruków. I być może myślisz sobie teraz „co za nuda”, ale uwierz, że lepiej wybrać taką „nudę” (zwłaszcza na początkowym etapie znajomości), a potem ewentualnie przygotować dziewczynę na „eksperymenty”, niż stać się kolejną anegdotą z wora tych, o bieliznach „nietrafionych” i „niewłaściwych”.

Podsumowując

  1. Postaw na przylegające do ciała bokserki.
  2. Zadbaj o to, aby bielizna była w odpowiednio dobrym stanie.
  3. Zadbaj także o czystość bielizny
  4. Sięgnij po uniwersalną paletę barw
  5. Zrezygnuj z wzorów. A już za skarby świata, nie sięgaj po bieliznę w „zabawnym” wydaniu.