CO MÓWI O TOBIE KOLOR BIELIZNY?

CO MÓWI O TOBIE KOLOR BIELIZNY?

Myślisz, że to jaki wybierasz kolor bielizny nie ma znaczenia? Uważasz, że jest to tylko kwestia twojej osobistej preferencji i tyle? Zastanawiasz się czy jest coś takiego jak „najlepszy kolor bielizny”? Dziś skupiamy się na kolorach.

Zacznijmy od końca. Nie ma czegoś takiego jak „najlepszy kolor” czy „najlepsze kolory bielizny”. Są za to kolory, które sprawdzają się zawsze. Ponadczasowe i na każdą okazję. Biały i czarny - te dwa kolory rządzą bieliźniarskim światem. A inne?

Biały

Kolor minimalistyczny i świeży. Szlachetny i czysty. Nowoczesny, a przy tym neutralny. Bardzo lubiany przez mężczyzn, choć jeszcze do niedawna kojarzony z okrytymi niechlubną sławą majtkami typu tighty-whities (białe i obcisłe majtki z czasów dzieciństwa, nieoddychające i nieelastyczne).

Biała bielizna mówi o tobie tyle, że stawiasz na czystość i prostotę. Że nie boisz się oceniania. Że masz w sobie pewność, że wszystko jest w porządku. Że masz świadomość, że jak tylko majtki zaczną szarzeć, trzeba będzie je wyrzucić i to zrobisz, bo w „poszarzałych” przecież chodzić nie będziesz.

Biała bielizna jest zdecydowanie na każdą okazję i do każdego rodzaju spodni!

 Sprawdź białą bieliznę ->

Czarny

Z całą pewnością najbardziej popularny kolor majtek. Z całą też pewnością odpowiedź na pytanie „jaki kolor bielizny lubią mężczyźni”. No właśnie. Mężczyźni kochają czarny, bo ma klasę zawsze i jest luksusowy. Kojarzy się z siłą i pewnością siebie. Ma w sobie tajemnicę, a przy tym wszystkim jak biały, potrafi być neutralny.

Bądźmy szczerzy, czarna bielizna zawsze (zawsze!) dobrze prezentuje się na ciele.

Uwaga! Nie rekomendujemy jej w zasadzie tylko wtedy, jeśli na czarne majtki zamierzasz założyć prześwitujące białe spodnie. Wówczas odpuść. W każdej innej sytuacji polecamy!

 Zobacz czarną bieliznę ->

Szary i granatowy

Obydwa ponadczasowe. Obydwa sprawdzające się tak samo w wersji klasycznej jak i sportowej. Zanim napiszemy jak je nosić, chcemy ci powiedzieć co oznacza kolor bielizny - jeden i drugi.

Szary jest wyjątkowy. Będąc między białym a czarnym cechuje go neutralność, tak jak tamte dwa. Rozbielony szary jest delikatny i pełen energii, ciemny staje się charakterny i tajemniczy. Granatowy z kolei to kolor kojarzony z jednej strony ze spokojem (niebo nocną porą), z drugiej z charakterem, determinacją, zaufaniem, zasadami i porządkiem (stąd tak często wybierany jest przez ludzi biznesu i polityki).

Jak je zatem nosić?

Szary jako kolor, który nie skupia na sobie nadmiernej uwagi, noś w wersji mono-kolor i w zależności od tego jaki model bielizny i z jakiej kolekcji wybierzesz, nadasz mu charakter klasyczny (wyjściowy), sportowy albo codzienny. Tu bądźmy szczerzy - szary sprawdza się najlepiej jako kolor aktywności fizycznych.

Wyrazisty granatowy z kolei zwraca uwagę i podkreśla osobowość. Wybierz go jako alternatywę dla czarnego. Jeśli zaś zależy ci na subtelnym „uspokojeniu” koloru, nie tracąc przy tym nic a nic z jego charakteru, połącz granatowy właśnie z szarym i stwórz ponadczasowe kombo!

 

Moc pozostałych kolorów

W tej kwestii będziemy szczerzy. „Pozostałe” kolory wymagają od ciebie pewnej dozy odwagi, a czasem nawet ogromu odwagi. Kolorowa bielizna budzi sporo emocji. Weźmy np. czerwony, kojarzony z pasją, determinacją, witalnością i walecznością, ale też z seksualnością i erotyką. To najbardziej wyróżniający się kolor z wszystkich istniejących. Poleca się go osobom pewnym siebie, które w czerwonym będą czuły się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Poleca się go z drugiej strony także osobom, którym pewności siebie brakuje, właśnie po to aby jej im dodać.

Sporo emocji budzi też bielizna w kolorze fioletowym. Zdaje się, ze przez to, że fiolet był w przeszłości kolorem noszonym przez wybrańców: cesarzy, królów i wysoko postawionych duchownych. Dziś to kolor, po który sięgają indywidualiści i osoby niezależne, kroczący przez życie własnymi ścieżkami. Uwaga! Fioletowy jest szalenie zmysłowy!

Co powiesz na różowy kojarzony z młodością, miękkością, delikatnością i kobiecością? Kolor przechodzi właśnie rewolucję swojego rodzaju rewolucję. Zmienia się podejście mężczyzn do niego.


Dopingujemy! I wierzymy, że bielizna kolorowa w ogóle będzie znajdowała coraz większe grono odważnych i zadowolonych ze swoich nowych wyborów odbiorców. Przekraczanie swoich własnych granic jest przecież szalenie ekscytujące!

Newsletter

10% rabatu na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, trendach i specjalnych promocjach.

Loading...