NEWSROOM

Nowa kolekcja Atlantic. PERFORMANCE Dla osiągania lepszych wyników.
21.06.2021

PERFORMANCE. DLA OSIĄGNIĘCIA LEPSZYCH WYNIKÓW.

Performance to nasza najnowsza linia, która właśnie trafiła do sprzedaży. Jeśli wartości, na które stawiasz przy wyborze bielizny to idealne dopasowanie i przyleganie do ciała, maksymalny poziom wygody oraz najwyższa jakość i sportowy charakter, Performance adresujemy właśnie do ciebie. 

 Poznaj nowy wymiar komfortu! kliknij tutaj

20.04.2021

BEACHWEAR, CZYLI KIERUNEK PLAŻA!

Kolekcja szortów kąpielowych Beachwear właśnie pojawiła się u nas w sprzedaży. Spodziewaj się najlepszej jakości i 100% komfortu: szybkoschnących tkanin, po które sięgnęliśmy do stworzenia kolekcji, dwóch długości nogawek (krótkiej i standardowej) oraz różnorodnej kolorystyki.

Kolekcję zobacz tutaj. 

 

08.03.2021

SOLID CZYLI SPORTOWY CHARAKTER W KOLORZE

W naszej ofercie rozpoczynającej sezon wiosenny 2021, właśnie pojawiła się kolekcja Solid. Solid to sportowe kroje przylegających do ciała bokserek oraz slipek, profilujące cięcia, niepowodujące ucisku szerokie, mikrofibrowe gumy w talii, a także wykonanie z miękkiej w dotyku bawełny połączonej z elastanem. Słowem najwyższy komfort noszenia. W dodatku w kolorze.

Kolekcję Solid zobacz tutaj.

08.03.2021

IT'S VALENTINE'S DAY. AND IT'S PERFECT.

Na szczycie listy idealnych prezentów walentynkowych dla mężczyzny, bez wątpienia znajduje się bielizna o "miłosnym" charakterze, a więc - albo gładka, w czerwonym kolorze, albo wzorzysta np. pokryta rysunkowymi ustami, czy napisami LOVE. My stawiamy na te drugie. 

Zobacz kolekcję GIFTBOX tutaj

08.03.2021

GIFTBOX ATLANTIC -UNDERWEAR CZYLI POMYSŁ NA PREZENT

Zachwyć obdarowywanego mężczyznę bielizną pokrytą zabawnymi nadrukami. W najnowszej ofercie znajdziesz motywy pingwinów i królików „wyskakujących” z kapelusza, niedźwiedzi polarnych, kart do gry. 

Zobacz kolekcję GIFTbox tutaj

04.03.2021

ATLANTIC-UNDERWEAR / BASIC MAN

Kolekcję BASIC MAN stworzyliśmy w odpowiedzi na wszystkie twoje oczekiwania. Tym samym znajdziesz w niej uniwersalną bieliznę w kolorach od białego, przez szary melanż i grafit, po czarny. Wykonujemy ją z bawełny, pima cotton, modalu i bambusa. Na każdą okazję. I na każdy dzień. 

Zobacz kolekcję BASIC MAN tutaj

04.03.2021

ATLANTIC-UNDERWEAR / BASIC WOMAN

Nasza kolekcja BASIC WOMAN to niezwykle komfortowa bielizna w podstawowej gamie kolorystycznej - od białego, przez beżowy i szary melanż, po czarny Do jej produkcji wykorzystujemy bawełnę, bawełnę z domieszką elastanu, a także mikrofibrę. Poczujesz się w niej jak w drugiej skórze. To uczucie cię uzależni.

Zobacz kolekcję BASIC WOMAN tutaj

 

04.03.2021

WITAJ W ŚWIECIE ATLANTIC-UNDERWEAR!

Zaczynamy! Stworzyliśmy nasz NEWSROOM z myślą o tobie. Po to, abyś mógł dowiadywać się o tym co aktualnie robimy i nad czym pracujemy w każdym momencie. Po to abyś wiedział o naszych kolekcjach wszystko. Po to abyś miał rękę na pulsie. Jesteśmy tu dla ciebie.

Poznaj historię naszej marki tutaj

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

news
Sklep internetowy na Sellingo