Dla uniwersalnego kroju i codziennego charakteru bielizny damskiej, zmieniająca się moda i zmieniające się trendy nie mają żadnego znaczenia. Niezależnie bowiem od wszystkiego liczy się ponadczasowość, a co za tym idzie - świadomość, że masz na sobie bieliznę, która sprawdza się w każdej sytuacji. 

Hipstery i pół-hipstery na każdą okazję. 

Takie są figi hipster i pół-hipster. Pierwsze mają dość mocno zabudowane boki. Drugie odznaczają się nieco mniej zabudowanymi bokami. Obydwa modele przy nogawkach są skrojone wyżej niż szorty. Obydwa mają też charakter bokserek. 

Majtki odznaczają się niską talią, zaznaczoną szeroką gumą zewnętrzną z napisem ATLANTIC. Guma jest miękka i przyjemna w dotyku. Nie uciska ciała, nie powoduje dyskomfortu, nie wywołuje też żadnych reakcji uczuleniowych. 

Hipstery i pół-hipstery wykonane są z dzianiny zwanej cotton stretch, która jest połączeniem oddychającej bawełny i rozciągliwego elastanu. Dzianina odznacza się odpornością na wysokie temperatury i tracenie swoich właściwości. Poprzez swoją zdolność wchłaniania wody, nie doprowadza też do dyskomfortu jakim jest pocenie się. 

Hipstery i pół-hipstery idealnie dopasowują się do ciała. Zapewniają maksimum komfortu. Dodatkowo występują w niezwykle przyjemnych dla oka kolorach. Coś dla siebie znajdą tu tak samo miłośniczki pastelowych odcieni, jak i tych bardziej intensywnych, a także fanki minimalistycznych czerni i szarości. W kolekcji znaleźć można modele gładkie oraz wzorzyste. Wśród tych drugich wyróżniają się wakacyjne flamingi, kolorowe liście oraz geometryczne wzory. 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

products
Sklep internetowy na Sellingo