NOWOŚCI | FINAL SALE                                                                                                                                                                                         

Figi hipster, czyli komfort ponad wszystko

Czym są figi o nazwie hipster? Są to umiarkowanie zabudowane majtki typu biodrówki, które charakteryzują się szerokimi bokami, a przy nogawkach skrojone są wyżej niż szorty. W talii majtki wykończone są ledwo wyczuwalną, miękką gumą. 

Co zachwyci cię w naszych hipsterach? 

  • idealne dopasowanie do ciała – majtki typu hipster mają uniwersalny krój, dzięki czemu sprawdzają się przy każdym rodzaju sylwetki. 
  • doskonałe sprawdzanie się podczas wykonywania różnych aktywności, w tym również fizycznych 
  • uniwersalny charakter bielizny
  • gwarancja maksymalnego komfortu – sprawdzające się w każdej sytuacji majtki zapewniają wygodę na najwyższym poziomie. Nie wbijają się w ciało, nie uciskają go, nie wywołują żadnych reakcji alergicznych
  • mają właściwości „oddychające”, ponieważ wykonane są z delikatnych i przewiewnych dzianin, które mają zdolność pochłaniania wilgoci

Z czego wykonujemy nasze majtki typu hipster? 

  • z modalu, który jest niezwykle przyjemną w dotyku i idealnie przylegająca do ciała dzianiną. Modal jest też przyjazny dla skóry i przewiewny. Co ważne, do jego produkcji zużywa się znacznie mniej wody niż do wytwarzania innych dzianin. Na koniec nie możemy nie wspomnieć o jeszcze jednym walorze modalu, którym jest jego jest jego charakterystyczny atłasowy połysk.

Reasumując, majtki typu hipster Atlantic to przede wszystkim wygoda, ale i minimalistyczny design i kolorystyka - w ofercie znaleźć można takie kolory jak biały, beżowy i czarny. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie kobietom stuprocentowego komfortu noszenia bielizny. Na co dzień. I w każdej sytuacji.

Czytaj więcej...
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo