Mężczyzna

Bielizna męska

Zmierz obwód pasa lub bioder. Wymiary w pasie zaczynają się od 78-81cm (S), a kończą na 105-109cm (4XL). W biodrach zaś 94-97cm (S) - 118-121cm (4XL). Wartości podajemy jako 3-4 centymetrowe przedziały. W taki sam sposób dobierzesz rozmiar slipów, jak i obcisłych bokserek.Homewear i piżamy męskie

Zmierz się w trzech miejscach: klatce piersiowej, pasie i biodrach. Następnie skorzystaj z naszej tabeli, w której wartości przedstawiamy jako 4 i 5-centymetrowe przedziały.Kobieta


Bielizna damska

Zmierz miarką obwód bioder i pasa. Rozmiary majtek w Atlantic zaczynają się od 90-93 cm (S), a kończą na 110-113 cm (3XL) - w biodrach. Wymiary podajemy w 4-centymetrowych przedziałach. W taki sam sposób dobierzesz rozmiar wszystkich krojów majtek dostępnych w naszej ofercie.Homewear i piżamy damskie

mierz obwód: biustu, pasa i bioder. Następnie skorzystaj z tabeli zamieszczonej poniżej, w której wartości przedstawiamy jako 4-centymetrowe przedziały. 


kobieta_homewear.jpgBiustonosze

Wiemy jak trudne to zadanie. Gdyby takie nie było, ponad 75% kobiet na świecie nie nosiłoby biustonosza w niewłaściwie dobranym rozmiarze. Zmierz miarką obwód klatki piersiowej na linii biustonosza (linia pomiaru powinna być prosta, miara nie może z tyłu podchodzić do góry). Mierz się bardzo ciasno i zapisz wynik. Teraz zmierz się dookoła najszerszego punktu piersi. Nie uciskaj. Na koniec skorzystaj z tabeli zamieszczonej poniżej.


Atlantic bielizna męska

od ponad dwóch dekad jest wybierana przez najbardziej wymagających klientów, dla których estetyka jest tak samo ważna jak wygoda i komfort, a jakość jak idealne dopasowanie do sylwetki. To ostatnie z pewnością łatwo będzie ci osiągnąć, jeśli skorzystasz z naszej tabeli rozmiarowej. W Atlantic rozmiary bielizny męskiej zaczynają się od S, a kończą na 4XL, słowem proponujemy ci sporą rozpiętość rozmiarową.

Aby znaleźć najbardziej idealne rozmiary majtek męskich wystarczy zmierzyć obwód pasa oraz obwód bioder. Obydwie wartości podane są jako widełki - przedziały to ok. 4-5 cm.Jeśli więc masz w pasie 102 cm, a w biodrach 155, wybierasz rozmiar XXL. W taki sam sposób mierzy się rozmiary bokserek męskich jak rozmiary slipów męskich. Jeśli wolisz aby twoja bielizna delikatnie cię uciskała, sięgnij po rozmiar mniejszy, jeśli lubisz oversize i luz, zdecyduj się na 1 rozmiar większy od tego, który wyliczyłeś z mierzenia. Slipy męskie rozmiary sugerujemy wybierać w oparciu o takie wyniki jakie pojawiły się w wyniku mierzenia, albo o rozmiar większe. Podobnie inne rodzaje bielizny - nie chcesz przecież aby twoje bardzo obcisłe bokserki wprawiły cię w dyskomfort i zepsuły ci cały dzień. Uwierz nam, uciskająca bielizna potrafi dać się we znaki! Warto więc znaleźć moment na zmierzenie pasa i bioder, a potem błogie oddanie się zakupom. Nasza bielizna men zachwyci cię wtedy bogactwem fasonów, wzorów i nadruków, oraz kolorów, a ty będziesz poruszał się po jej świecie z pewnością siebie.

To ponadto ponadczasowa i doskonałej jakości bielizna Atlantic Sklep online to miejsce, w którym możesz zobaczyć naszą pełną ofertę bielizny, i w którym nieustająco pojawiają się nowości. Producent bielizny Atlantic dokłada największych starań aby sprostać twoim najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. 

Loading...