Slipy męskie

Slipy męskie Classic

To klasyczna wersja slipów męskich. Wygodny krój z wysoką talią oraz zabudowanymi bokami. Posiadają komfortową gumę tunelową. Wszystkie slipy wykonane z bawełny. Cechuje je minimalizm, komfort i duży wybór kolorów. Dostępne także w wielopakach.

>Zobacz slipy męskie o kroju Classic<

Slipy męskie Sport

Uniwersalny krój, sportowy styl i idealne dopasowanie. Wysoko podkrojone wokół ud, mają różnorodną szerokość boków oraz nieco niższy stan niż Classic. Wykonane z naturalnych materiałów. Wyróżnia je nowoczesny design i ozdobna guma.

>Zobacz slipy męskie o kroju Sport<

Slipy męskie Mini

Skąpe slipy o niskim stanie, wykończone w pasie cienką, niewyczuwalną gumą tunelową. Są wąskie po bokach, a tym samym wysoko podkrojone wokół ud. Wykonane z miękkiej w dotyku bawełny połączonej z elastanem. Dostępne w wielu kolorach.

>Zobacz slipy męskie o kroju Mini<

Slipy męskie Tanga

Slipy tanga odznaczają się mocno odsłoniętymi udami i niskim stanem. Wykończone są gumą zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Miękka i delikatna guma wykonana jest z mikrofibry.

>Zobacz slipy męskie o kroju Tanga<

Stringi męskie 

Są niskie w talii i wąskie po bokach. Ten skąpy fason posiada miękką gumę zewnętrzną z mikrofibry lub gumę tunelową. Kroje stringów zapewniają maksimum komfortu i swobody ruchów. Dostępne w kolorze białym i czarnym.

>Zobacz slipy męskie o kroju Stringi<

Slipy Jockstrap 

Charakteryzują się niezwykle skąpym krojem. Niska talia zaznaczona jest miękką gumą, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Jockstrapy w całości odkrywają pośladki, które zaznaczone są tylko gumowymi paskami. Wykonane z dzianiny cotton stretch.

>Zobacz slipy męskie o kroju Jockstrap<

Bokserki męskie

Bokserki obcisłe 

Czyli męskie szorty, to jeden z najpopularniejszych rodzajów bielizny. Mają sportowy fason z krótkimi nogawkami oraz profilującymi cięciami. Wygodne i komfortowe. Idealnie dopasowują się do każdej budowy ciała. Wykonane z bawełny oraz materiałów premium.

>Zobacz bokserki męskie obcisłe<

Bokserki luźne 

Idealny wybór dla ceniących komfort i wygodę. Bokserki luźne charakteryzują się klasycznym krojem, standardowej wysokości talią oraz nogawkami sięgającymi połowy uda. Ich luźny fason zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Wykonane są w 100% z naturalnej bawełny.

>Zobacz bokserki męskie luźne<

Bokserki z długą nogawką

Idealnie dopasowane szorty do aktywności sportowych. Długie nogawki i niska talia z miękką, mikrofibrową gumą zewnętrzną. Posiadają oddychający panel z siatki wszyty z tyłu oraz panel wzmacniający wszyty w kroku. Wykonane z antybakteryjnego oddychającego bambusa, z dodatkiem poliamidu.

>Zobacz bokserki męskie z długą nogawką<

Kroje bielizny męskiej

Loading...