DARMOWA DOSTAWA OD 149 ZŁ

O wyborze najlepszych męskich bokserek powinien decydować komfort ich noszenia. Mężczyznom zależy na swobodzie ruchów, niezależnie od tego, czy są w trakcie biznesowego spotkania, czy leniwego wylegiwania się na kanapie. W każdym z tych przypadków (i nie tylko tych) sprawdzi się bielizna z modalu. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Wygodne bokserki dla mężczyzn

Modal to kolejny po bawełnie, bambusie i mikrofibrze materiał, który wykorzystujemy w Atlantic do produkcji wysokiej jakości bielizny męskiej. Jego włókna wyróżnia charakterystyczny atłasowym połysk. Sam materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, co zapewnia duży komfort noszenia.

Dodatkowo bielizna z modalu doskonale przylega do ciała. Jest przy tym przyjazny dla skóry i przewiewny, co pozwala skórze oddychać, zapewniając komfort nawet w upalne dni. Ważną zaletą bielizny z modalu jest fakt, że potrafi pochłaniać nawet do 50% więcej wilgoci niż bawełna. Utrzymuje więc okolice miejsc intymnych w suchości, nawet podczas aktywnego stylu życia.

Sam modal jest materiałem ekologicznym. Produkowany jest z naturalnego surowca, a dokładnie z włókien celulozowych. Te pozyskuje się z drewna bukowego. Co więcej, do jego produkcji zużywa się znacznie mniej wody, niż do wytwarzania innych tkanin. 

Jakie bokserki męskie wybrać?

Bielizna męska z modalu

To idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie komfort w każdej sytuacji – niezależnie od pogody, czy podejmowanej aktywności. Sam materiał jest lekki i przewiewny, a dodatkowo doskonale wchłania wilgoć. Jest też przyjemny dla skóry, do której doskonale przylega. Sprawdź także inne materiały z których wykonana jest bielizna męska.

Wybierając bokserki z modalu koniecznie zwróć uwagę na ich rozmiar. W doborze odpowiedniego, pomoże Ci tabela rozmiarów bielizny męskiej. Dzięki niej dobierzesz bieliznę, która będzie idealnie przylegać do ciała, a jednocześnie nie będzie uciskać. Tym sposobem, zapewnisz sobie wygodę i swobodę w ruchów. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Bielizna męska Atlantic
bielizna z modalu

Czytaj więcej...

* - wymagane

Rozmiar bannera* duży
Link
Opóźnienie w sec  
Pozycja* 2
Opis  
Zdjęcie*  

 

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Sklep internetowy na Sellingo