Pusto :(

ATLANTIC MIKROFIBRA

Wybór odpowiedniej bielizny ma ogromne znaczenie. Jakość i komfort noszenia potrafią mieć duży wpływ na nasz nastrój. Widać to przede wszystkim w cięższe dni, gdzie automatycznie wybieramy swoje ulubione bokserki lub męskie slipy – wiedząc, że zapewnią odpowiednią swobodę. Jeśli wiesz, że czeka Cię dużo aktywności i wyzwań to postaw na bieliznę z mikrofibry.

 

Bielizna jak druga skóra

Najlepsza bielizna jest w zasadzie niezauważalna. Powinna dobrze przylegać do ciała niezależnie od sylwetki, gwarantując komfort i swobodę ruchu. Powinna więc być jak druga skóra.

Takim wyzwaniom potrafi sprostać bielizna z mikrofibry. Jej zaletą jest zdolność odprowadzania nadmiaru wilgoci, dzięki czemu bielizna męska z mikrofibry doskonale sprawdza się podczas treningu – sama mikrofibra jest często wykorzystywana do produkcji odzieży sportowej. Za mikrofibrą przemawiają również możliwości termoregulacji – chłodzi w cieplejsze dni i ogrzewa, gdy jest zimno.

 

Bielizna dla mężczyzn z mikrofibry

Oprócz tego, że bielizna z mikrofibry zapewnia maksymalny komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków, gwarantuje również wytrzymałość. Materiał nie mechaci się i może być prany, bez obawy o utratę swoich właściwości. Raz kupiona bielizna, służyć będzie przez wiele lat.

Dodatkowo mikrofibra jest również miękka i przyjemna w dotyku. Co nie jest regułą w przypadku tkanin o dużej wytrzymałości. Bielizna z mikrofibry jest idealna dla alergików. Nie wywołuje podrażnień, ani uczuleń. Chroni więc skórę przed nieestetycznymi zaczerwieniami.

W Atlantic przy pomocy mikrofibry tworzymy bieliznę męską premium, linię bielizny męskiej basic oraz bieliznę damską. W każdym z produktów dbamy o najdrobniejszy detal. Wprowadzamy również wiele procesów uszlachetniających materiał, dzięki którym oferowana przez nas ekskluzywna bielizna męska jest ekologiczna, odporna na kurczenie, aksamitna w dotyku i może służyć mężczyznom przez długie lata.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

products
Sklep internetowy na Sellingo