Majtki Classic

Znaleziono 15 produktów

Filtrowanie

Filtrowanie

Kolor
Rozmiar
Krój
Materiał
Wzór
Kolekcja

Wybierz widok:

Sortowanie

Newsletter

10% rabatu na pierwsze zakupy

Zapisz się do newslettera. Otrzymuj powiadomienia o nowościach, trendach i specjalnych promocjach.

Czym odznaczają się majtki damskie, o których w Atlantic mówimy „classic”? Figi Classic, to mocno zabudowana bielizna, która ma wysoki stan zachodzący na brzuch oraz szerokie boki. Figi polecamy kobietom, które w podejściu do bielizny kierują się zasadą, że lepiej odkrywać mniej niż więcej. Majtki świetnie dopasowują się do ciała i gwarantują najwyższy poziom wygody i komfortu. 

Figi Classic, czyli klasyka w najlepszym wydaniu

Jakie są mocne strony naszych majtek Classic? 

- Wspomniane idealne dopasowanie do ciała. Wpływ na to ma krój bielizny oraz dzianina, po którą sięgamy do jej wykonania, czyli bawełna i modal, o których piszemy w dalszej części. 

- Majtki typu Classic mają uniwersalny i ponadczasowy krój, dzięki czemu sprawdzają się przy każdym rodzaju sylwetki. Sprawdzają się też do różnego rodzaju stylizacji. 

- Majtki doskonałe sprawdzają się podczas wykonywania różnych aktywności fizycznych. 

- Bielizna gwarantuje maksymalny komfort, o czym już wspominaliśmy. Sprawdzające się w każdej sytuacji majtki zapewniają wygodę na najwyższym poziomie. Bielizna nie wbija się w ciało i nie uciska go. 

- Majtki wykonane są z delikatnych i przewiewnych dzianin mających zdolność pochłaniania wilgoci, tym samym nie wywołują żadnych reakcji alergicznych ciała.

- Majtki Classic występują w czterech podstawowych kolorach: białym, szarym, beżowym i czarnym. Są więc idealną bazą każdej stylizacji. 

Z czego wykonujemy nasze majtki typu Classic? 

Tak jak wspomnieliśmy, majtki wykonujemy z modalu i bawełny. Pierwszy jest niezwykle przyjemną w dotyku i niesamowicie dopasowującą się do ciała dzianiną. Modal jest też przyjazny dla skóry i przewiewny. Nie bez znaczenia jest też fakt, który z pewnością zrobi wrażenie na dbających o środowisko - do produkcji modalu zużywa się znacznie mniej wody niż do wytwarzania innych dzianin. Na koniec - modal wyróżnia się charakterystycznym, atłasowym połyskiem. 

Co do bawełny, jest ona dzianiną miłą w dotyku, wytrzymałą i odporną na wysokie temperatury oraz rozciąganie. Poprzez zdolność wchłaniania wody, nie doprowadza do pocenia się. W związku z tym, że nie uczula jest też idealnym wyborem dla alergików. 

Bielizna Atlantic

Loading...